İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hotfile upload et para kazan

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar benim size tavsiyem internetten para kazanmak için hiç böyle şeylerle uğraşmayın ben size hiç bir şey yapmadan ayda %50 gibi çok ciddi miktarda para kazandıran bir sistem gösterebilirim. İşin en güzel yanı işi bilmenize gerek yok sizin adınıza başkaları işi yapıyor komisyonunu alıyor sizde karını alıyosunuz hepsi bu. Tıklama reklam satış MLM gibi uğraştırıcı işlerle vakit harcamayın kredi kartı gerektirmez ve sistem tamamen Türkçe şu anda sistemde binlerce hesap var ve milyonlarca dolar para dönüyor bu büyük güçten sizde faydalanın
detaylar için bana mail gönderin [email protected]

seyit72

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
images

Siz dosyalarınızı Hotfile'a Upload edin, birkaç forumda yayınlayın, para kazanmaya başlayın. Download sayımıda oldukça iyi...

Özellikleri;
+ Up/Down hızı yüksek.
+ 15$ Minimum ödeme.
+ Bol ödeme seçeneği.
+ Haftalık ödeme.
+ Remote upload.
+ 1000 download başı 15$'a kadar ücret.

Nasıl Rank (Rütbe) Yükseltebilirim?
Rank yükseltmek için yapmanız gerekenler:

1. Paylaşımlarınızın konusunu güncelleyebileceğiniz türden seçin,
Örnek: Bir dizinin tüm bölümleri. Yeni bölümleri günceleyebilirsiniz.
2. Paylaşmayacağınız dosyaları upload etmeyin. Her yüklenmeyen dosya rankınızı biraz daha düşürecektir. Eğer Download edilmeyen dosyalarınız varsa silin.

24gg0.png

Ücretler her 1000 download için geçerlidir. 3-5 gün içinde bu sayıya ulaşabilirsiniz, yeter ki daha çok forum sitesinde paylaşım yapın.

1 ay gibi bir süre zarfında rankınız yükselecek ve asıl para o zaman gelmeye başlayacaktır. Hotfile.com paranızı her pazartesi ödeyecektir. Ödeme 15$ olunca Paypal ile yapılmaktadır.

REFERANS YAYINLAMA:
Benim fazla zamanım olmadığı için günde sadece 1 saatimi ayırabiliyorum en fazla 1-2 film upload edebiliyorum ve ortalama günde 0.50 dolar kazanıyorum. Siz, eğer zamanınız varsa daha fazla film,dizi vb şeyler upload ederek çok daha fazla kazanabilirsiniz. Yani çok dosya upload edip bunu gerekli sitelerde forumlarda paylaşırsanız dosyalarınız daha çok iner ve daha çok kazanırsınız. Her şey sizin elinizde...

Eğer sizde Referans linkinizi yayınlarsanız ve insanlar bu linkten giriş yaparak Upload yapar ise onların kazandığı paranın %20'sini Hotfile size bonus olarak vermektedir. Referans linklerinden üye olmanın size kaybettireceği hiçbir şey yok. Yani sizden para falan kesildiği yok. Eğer üye olmak istiyor iseniz işte benim Referans linkim.

Refferer Link: http://hotfile.com/register.html?reff=5366925

Referans linkim ile üye olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Sizde arkadaşlarınıza veya sitelere kendi Referans linkinizi yayınlayabilirsiniz.

Evet arkadaşlar, umarım yardımcı olabilmişimdir. Şimdiden hepinize bol kazançlar.

Ekleme:
images

Siz dosyalarınızı Hotfile'a Upload edin, birkaç forumda yayınlayın, para kazanmaya başlayın. Download sayımıda oldukça iyi...

Özellikleri;
+ Up/Down hızı yüksek.
+ 15$ Minimum ödeme.
+ Bol ödeme seçeneği.
+ Haftalık ödeme.
+ Remote upload.
+ 1000 download başı 15$'a kadar ücret.

Nasıl Rank (Rütbe) Yükseltebilirim?
Rank yükseltmek için yapmanız gerekenler:

1. Paylaşımlarınızın konusunu güncelleyebileceğiniz türden seçin,
Örnek: Bir dizinin tüm bölümleri. Yeni bölümleri günceleyebilirsiniz.
2. Paylaşmayacağınız dosyaları upload etmeyin. Her yüklenmeyen dosya rankınızı biraz daha düşürecektir. Eğer Download edilmeyen dosyalarınız varsa silin.

24gg0.png

Ücretler her 1000 download için geçerlidir. 3-5 gün içinde bu sayıya ulaşabilirsiniz, yeter ki daha çok forum sitesinde paylaşım yapın.

1 ay gibi bir süre zarfında rankınız yükselecek ve asıl para o zaman gelmeye başlayacaktır. Hotfile.com paranızı her pazartesi ödeyecektir. Ödeme 15$ olunca Paypal ile yapılmaktadır.

REFERANS YAYINLAMA:
Benim fazla zamanım olmadığı için günde sadece 1 saatimi ayırabiliyorum en fazla 1-2 film upload edebiliyorum ve ortalama günde 0.50 dolar kazanıyorum. Siz, eğer zamanınız varsa daha fazla film,dizi vb şeyler upload ederek çok daha fazla kazanabilirsiniz. Yani çok dosya upload edip bunu gerekli sitelerde forumlarda paylaşırsanız dosyalarınız daha çok iner ve daha çok kazanırsınız. Her şey sizin elinizde...

Eğer sizde Referans linkinizi yayınlarsanız ve insanlar bu linkten giriş yaparak Upload yapar ise onların kazandığı paranın %20'sini Hotfile size bonus olarak vermektedir. Referans linklerinden üye olmanın size kaybettireceği hiçbir şey yok. Yani sizden para falan kesildiği yok. Eğer üye olmak istiyor iseniz işte benim Referans linkim.

Refferer Link: http://hotfile.com/register.html?reff=5366925

Referans linkim ile üye olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Sizde arkadaşlarınıza veya sitelere kendi Referans linkinizi yayınlayabilirsiniz.

Evet arkadaşlar, umarım yardımcı olabilmişimdir. Şimdiden hepinize bol kazançlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5