İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

HotFİle Yasal Uploader aranıyor.

Dr. Wm.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Pm ile vereceğimiz kaynaktan Hotfile sitesinde kendi hesabına düzenli olarak yasal uploadlar yapacak ve bloğumda konu açarak bu dosyaların linkini verecek uploadçu arkadaşlar aramaktayım. Böylece hotfile'dan para kazanma şansı elde etme olacak.

Çok değil ilk etapta sadece 60 upload yapacak.

Sitemize konu ekleyebilmesi için de sitemize üye olması ve bize kullanıcı adını iletmesi gerekmektedir. Bzi kendisine içerik sağlayıcı yetkisi vereceğiz ve tüm konuları onayımızdan sonra yayına geçecektir.

Her konunun altına içeriğinin tamamen yasal olduğunu ve indirenlerin kurmadan önce mutlaka virüs taramasından geçirmesi gerektiğini yazması yeterlidir. İçerikte başka neler olmalı sorusuna gelince istenilen şablon PM ile kendisine atılacaktır.

İlerde linkler kırılırsa yine hotfile'dan düzeltmesi istenebilir.

Eğer biriyle anlaşabilirsem bu 60 konu dışında elinde telif hakkı olmayan herşeyi HotFile aracılığı ile sitemde paylaşabilir. Maksat HotFile'dan o arkadaş kazansın. Bahsettiğim konular kalıcı olacaktır. Onayladıktan sonra silmeyeceğim.

Zamanla başka çalışmalar da yapılması planlanmaktadır.

Dr. Wm.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hotfile'ya yüklediğiniz dosyalar indirildikçe ya da birileri sizin linkinizi kullandıkça hotfile size PayPal'dan ödeme yapacaktır.

Eğer hotfile üyeliğiniz yok ise şu linkten üye olmanızı rica edicem.

Böylece biz de sizin kazancınızın %20'si kadar kazanabiliriz. Sizin kazancınızda bir azalma olmayacaktır.

http://hotfile.com/register.html?reff=2884015

İlerde paypal hesabımızda para birkirse burada biriktirdiğimizden de %20-30 gibi bir şey belki ödeyebilirim. Gerisini masraflara ve diğer ücretli işlere ayırmayı düşünüyorum. En iyisi böyle sanırım.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Siteniz yeni mi? Hit rakamlarınızı yazabilirmisiniz? Yada pm atın lütfen.

İllegal paylaşımların hepsini sildim, içerde 6$ kadar param var, malum kota 15$ olmadan verilmiyor ödeme.

Dr. Wm.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar özür mesajı yeni gördüm sitem yeni sayılır, en fazla 4 aylık;

Hiç bir yerden backink almıyor ve hit motoru kullanmıyorum ve nerdeyse 3 aydır siteyle ekonomik kriz nedeniyle hiç ilgilenemedim. Ona rağmen alexa değerlerim şu şekidedir. Sanırım biraz düşmüş.

http://www.alexa.com/siteinfo/sosyalnet.net#

erendil arkadaşım siteye üye olup bana bana kullanıcı adını ulaştırırsan yetkilerini açaçağım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5