İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hotfile'den Upload Yaparak Para Kazanmak!!!(Nasıl Daha Fazla Kazanırsınız???)

H

hnzl

Misafir
Hotfile'den Upload Yaparak Para Kazanmak!!!, Nasıl Daha Fazla Kazanırsınız???

En popüler dosya paylaşım sitesi olan Hotfile ile oldukça iyi miktarlarda paralar kazanabilirsiniz.
Öncelikle siteye buradan üye olun ve dosyalarınızı yükleyin. Hotfile dosyalar yüklendikten sonra size bu dosyaların linklerini veriyor ve sizde bu linkleri forumlarda,sitelerde,bloklarda paylaşıyorsun.Bu linklere tıklanarak sizin dosyalarınız indirildikçe sizde para kazanıyorsunuz hepsi bu...

• Hotfile diğer Upload sitelerine göre daha "saygın" olduğu için dosyaların Hotfile'ye yüklenmesi daha akıllıcadır.
  • Hotfile diğer siteler gibi indirme aralarında fazla bekletmez
  • Tek seferde 400 MB boyutuna kadar dosyalar yükleyebilirsiniz.
  • Dosya indirirken kullanıcılar reklamlarla karşılaşmaz
  • Ücretsiz indirmeler de rakiplerine göre çok daha hızlıdır
  • FTP servisi vardır
  • Hotfile dünyadaki websiteleri arasında ilk 100'de yani bu kadar popüler bir sitenin paranızı ödememesini imkan yok
  • Hotfile her pazartesi günü kazancınız 15$ olduğunda Epassporte,Paypal, Webmoney ödeme yollarından istediğinize ödemeniz yapılır.Ödemeler otomatik yapılmaktadır.
  • Referanslarınızdan %20 kazanırsınız
Paypal ile ödeme almanızı tavsiye ediyorum Ücretsiz Paypal hesabı açmak için Tıklayın

Hotfile'den kazancınız ne kadar olacak;
Dosyalarınız 1000 defa indirildiğinde;

fk65iv.jpg

1000 indirme için geçerlidir.

Bu hesap türlerini etkileyen faktörler;
Dosya sayısı ve indirilme sayısıdır
Yani ne kadar fazla dosya paylaşırsanız seviyeniz o kadar yükseliyor ve kazancınız da aynı oranda artıyor.

Nasıl daha fazla PARA kazanırsınız;
  • Öncelikle BURADAN Hotfile'ye üye olun,
  • Yükleyeceğiniz dosyaların adını mesela şu şekilde yapın;Dosya adı diyelim "full.rar" olsun böyle yaptığınızda google'da saadece "full" terimlerini aratanlar sizin dosyalarınızı indirebilirler ancak böyle yapmak yerini dosya adını "full izle_full indir_full sinema_fulldepo_full.rar" yaparsanız dosyanızı daha fazla kişi görecek ve sizde daha fazla para kazanacaksınız.Yani kısaca herşeyi bir seo gibi düşünün...
  • Dosya adında Türkçe içerik kullanmamanız çok daha faydalı olur "ç,ğ,ş,ü,ö..."
  • Upload yapacağınız dosya 100 MB ve üzeri olursa ilk başta her 1000 indirilmeye 4$ kazanırsınız bunun için mesela 309 MB'lık bir dosyayı partlara bölün (103,103,103 şeklinde hem böyle bir dosya 1000 defa indirilse üç partta 1000 defa indirileceği için kazancınız 12$ olur)
  • Yüklediğiniz dosyaları aklınıza gelen her yerde tanıtın bir dosyayı 10 forum da tanıtmanız dosyanın hitini dahada yükseltecektir
  • Biraz sabırlı olup daha fazla ilginç ve daha güzel ve daha ilgi çekici şeyler upload etmeye çalışın ve yılmada upload edin 100 lerce hatta 1000 lerce dosya yükleyip her birini en az 10 forumda muhteşem bir şekilde anlatın sabrınızın meyvelerini alacaksınız
  • Ve daha fazla ek gelir ek para kazanacak yer aramayın saadece vaktinizi öldürürsünüz hemen bu işe başlayın çünkü hotfile'den çoook fazla para kazanan kişiler var...

Ve Ciddi Anlamda Para Kazandıran Bir Tavsiye;

İnternette en çok aranan ve indirilenler oyun modlarıdır (yamaları) özellikle GTA yamaları çok indirilir sizde bu tür oyun modlarını bulmak için Google de arama yaparak bulduğunuz modları hotfileye yükleyin; Yükledikten sonra da bu yamaları forumlarda paylaşın...(İzafet, forum tr, SDN forum, Türk forum.... gibi, verdiğim konudaki dosyalar saadece bulunduğu forumdan onbinlerce defa indirilmiştir

Mesela şunu paylaşabilirsiniz; MultiHack 4.5-& MultiHack 5.0 Türkçe Lock Mobs'ta Var-Çekme Hİlesi- kralmustafa - - Metin2 Hileleri - MMORPG - Metin2 - Knight Online - Karahan Online - Silkroad

Ve bunu; http://www.izafet.com/yamalar/477897-gta-sanandreas-butun-yamalari-iceride-hemde-hepsi-tek-link-olumlu-yoruma-rep.html

Bu konulardaki dosyaları indirip Hotfile'ye yükleyin, konudaki linkleri silip kendi linklerinizi koyun ve konunun yazısını hiç değiştirmede diğer forumlarda paylaşın; Bu saadece BİR (1) örnek daha bunun gibi onlarcasını da yapabilir ve yüzlerce dolar para kazanabilirsiniz...

Hotfile'ye üye olmak için tıklayın...

Bir tane dosya paylaşıp hemen bırakmayı başlamışken günlük 20 tane kadar Upload yapın ve bunların linklerini forumlara yayın. İnternette en çok indirilenler FM yamaları, GTA yamaları, PES yamaları ve Metin2 HİLELERİDİR...

Bilginize; özellikle metin2 hileleri çok indiriliyor (multihack, 4x hilesi gibi)
bu tür hileleri "türkmmo ve metin2hile.net" gibi yüksek hit alan forumlarda paylaşın yada bu forumdaki paylaşılanları sizde başka forumlarda paylaşın (forumuz, izafet, forum turka, forum tr...gibi) güzel paralar kazanabilirsiniz...

NOT; Konuyu bir forum üzerinde tam olarak düzenledikten sonra konuyu açmadan önce kopyalayıp bulduğunuz tüm forumlarda paylaşın, "Unutmayın daha çok paylaşım daha çok Para", ayrıca açtığınız konuların altına "Bunu facebooktaki arkadaşlarınla paylaş onlarda indirsin" türünde bir yazı yazarsanız belki insanlar etkilenip paylaşabilir, eee ne demiştik; "Unutmayın daha çok paylaşım daha çok Para"....

Ödeme kanıtı
imageiw.jpg

Üye Olmak İçin Tıklayın

Refli; http://hotfile.com/register.html?reff=2130516

refsiz; http://hotfile.com/register.html

tercan46

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
"Ciddi Anlamda Para Kazandıran Bir Tavsiye" bölümü güzel olmuş, bir deneyelim teşekkürler

tercan46

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bilginize; özellikle metin2 hileleri çok indiriliyor (multihack, 4x hilesi gibi)
bu tür hileleri "türkmmo ve metin2hile.net" gibi yüksek hit alan forumlarda paylaşın güzel paralar kazanabilirsiniz...

seyit72

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
images

Siz dosyalarınızı Hotfile'a Upload edin, birkaç forumda yayınlayın, para kazanmaya başlayın. Download sayımıda oldukça iyi...

Özellikleri;
+ Up/Down hızı yüksek.
+ 15$ Minimum ödeme.
+ Bol ödeme seçeneği.
+ Haftalık ödeme.
+ Remote upload.
+ 1000 download başı 15$'a kadar ücret.

Nasıl Rank (Rütbe) Yükseltebilirim?
Rank yükseltmek için yapmanız gerekenler:

1. Paylaşımlarınızın konusunu güncelleyebileceğiniz türden seçin,
Örnek: Bir dizinin tüm bölümleri. Yeni bölümleri günceleyebilirsiniz.
2. Paylaşmayacağınız dosyaları upload etmeyin. Her yüklenmeyen dosya rankınızı biraz daha düşürecektir. Eğer Download edilmeyen dosyalarınız varsa silin.

24gg0.png

Ücretler her 1000 download için geçerlidir. 3-5 gün içinde bu sayıya ulaşabilirsiniz, yeter ki daha çok forum sitesinde paylaşım yapın.

1 ay gibi bir süre zarfında rankınız yükselecek ve asıl para o zaman gelmeye başlayacaktır. Hotfile.com paranızı her pazartesi ödeyecektir. Ödeme 15$ olunca Paypal ile yapılmaktadır.

REFERANS YAYINLAMA:
Benim fazla zamanım olmadığı için günde sadece 1 saatimi ayırabiliyorum en fazla 1-2 film upload edebiliyorum ve ortalama günde 0.50 dolar kazanıyorum. Siz, eğer zamanınız varsa daha fazla film,dizi vb şeyler upload ederek çok daha fazla kazanabilirsiniz. Yani çok dosya upload edip bunu gerekli sitelerde forumlarda paylaşırsanız dosyalarınız daha çok iner ve daha çok kazanırsınız. Her şey sizin elinizde...

Eğer sizde Referans linkinizi yayınlarsanız ve insanlar bu linkten giriş yaparak Upload yapar ise onların kazandığı paranın %20'sini Hotfile size bonus olarak vermektedir. Referans linklerinden üye olmanın size kaybettireceği hiçbir şey yok. Yani sizden para falan kesildiği yok. Eğer üye olmak istiyor iseniz işte benim Referans linkim.

Refferer Link: http://hotfile.com/register.html?reff=5366925

Referans linkim ile üye olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Sizde arkadaşlarınıza veya sitelere kendi Referans linkinizi yayınlayabilirsiniz.

Evet arkadaşlar, umarım yardımcı olabilmişimdir. Şimdiden hepinize bol kazançlar.

pascal37

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar
hotfile e paypal hesabımı nasıl tanıtıcam?

Hucukii

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar benim hotfile hesabım açık günlük 200 dosya indiriliyor fakat ben 0$ kazanıyorum para kazanma işlemine nasıl kayıt olurum?

Hapsher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar benim hotfile hesabım açık günlük 200 dosya indiriliyor fakat ben 0$ kazanıyorum para kazanma işlemine nasıl kayıt olurum?

Hotfile pay per download sistemini kapattı, sadece referanslı satışlardan getiri veriyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5