İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hotmail kapandı mı?

mgtdizayn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
hotmail-kapand%C4%B1.jpg

Selam arkadaşlar , saat şuanda gece 02:26 ve hotmail'e erişim heryerden deaktif durumda.
Araştırdık sırf bizdemi diye yabancı forumlarda da erişim olmadığı kanısına vardık.
Teknik sorun olamaz büyük ihtimal iptal çünki nisanda msn' kapanılacağı söyleniyordu sanırım msn'den olduk..
Bu durum bunu çağrıştırıyor.
Biz Msn'le büyümüş adamlarız skype'ye nasıl alışırız bilmiyorum ama bu durum hiç iyi olmadı.

Alıntı : zoece

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Hotmail'in bu hizmet kullanıcılara kapatması ve skype'ye zorunlu geçirmesi açıkcası hiç iyi olmadı.

Düşündükleri sanıyorum ki büyük bir ilgi görmek ve rekabete girmek fakat insanlar çok kısa bir süre içerisinde o kadar çok sıkıldılar ki hiç keyif denen bir şey bile kalmadı.

Kendini düşünenleri hiç sevmiyorum ilk önce kullanıcı memnuniyeti denen bir şey var! ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5