İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hotmail Problemi Yardim Lütfen.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrb
hotmail de bişeyleri kurcaliyim dedim kurcalamaz olaydim :)
mailime giremiyorum.
------
You need permission to use this service
Your parent needs to give you permission to use this service, because this service allows you to share information with other people. You can get permission right now by asking your parent to come to the computer, or you can send an e-mail message to your parent asking for their permission.

I'm an absürt. Why am I seeing this page?
After your parent gives you permission, you can sign in again and use this service.

Parent: Click Get permission now to give or deny permission for your child to use this service.
bu yazinin altinda GET PERMİSSİON NOW VE ASK BY E-MAİL Diye iki buton var her bişeyi denedim olmuor
------------
girişte bu yazilar cikiyor ne yapmam gerektigi konusunda bilgisi olan varmi nasil kurtulurum bu beladan :)

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn list mailler önemli
aslinda ben mailin kapasitesini 250 mb cikarirken o hatayi yaptim

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu servisi annen baban izin vermeden kullandırmayız diyorlar. velinden izin alıp öyle girebilirmişsin hesabına :p

R

REdBuLL

Misafir
kendini 18 yaşından küçük yaptıysan olabilir
o mail artık işe yaramaz:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5