İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hotmail Şifresini Unutan yada Çaldıranlar.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Yaklaşık 7-8 ay önce kullandığım msn adresi heklenmişti. O zamanlar pek umursamadım ama şu anda birşeyden dolayı lazım oldu. Microsoft'la iletişime geçtim . Bana bir video izlettiler ve o videoya dayanarak şifremi geri almayı başardım.

http://entertainment.tr.msn.com/sifre.aspx

Bilgilerinizi unuttuysanız bile yakın bilgiler girersenizde sizin oldugunuzu anlarlarsa şifrenizi size geri veriyorlar. Bilindik bir yöntem ama video ile dahada kolaylaştırmışlar.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Ben bu yöntemle bir çok tanıdığımın maillerini geri almıştım, paylaştığın için teşekkürler.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Aslında biraz riskli bence. Çünkü girdiğim bilgilerin hiçbirinin doğruluğundan emin değildim. Son giriş tarihiniz dio 12.2008 yaptım ne biliyim daha bi çok şeyi yanlış yazdığımı düşünüyorum ama şifremi gönderdiler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

<-->sekito <-->sekito