chat ege.net

Hotmail'e ulaşmak artık daha da kolay!

abuz89

Müptela
Katılım
30 Mar 2010
Mesajlar
3,402
Bundan böyle bilgisayarınızda Windows 7 ve Internet Explorer 9 olduğu zaman Hotmail'den e-postalarınızı kontrol etmek için önce tarayıcınızı açıp daha sonra siteye gitmenize gerek kalmayacak. Microsoft'un ortaya koyduğu yeni özellik sayesinde Hotmail'den e-postalarınızı kontrol etmeniz çok daha kolay hale geliyor.

Yapmanız gereken ise oldukça basit. Öncelikle Internet Explorer 9'u açıyorsunuz ve Hotmail'den e-posta hesabınıza giriyorsunuz. Daha sonra Hotmail'in açık olduğu sekmeyi farenizle tutarak Windows 7'nin aşağısında bulunan görev çubuğuna taşıyorsunuz. Artık Hotmail hesabınıza görev çubuğundan rahatça ulaşabilir hatta üzerine tıklamadan kaç tane okunmamış e-postanız olduğunu görebilirsiniz.
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet
Üst