İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hotmailinizi ingilizceden turkceye cevirme.

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
C

Chap

Misafir
Mailbox'ınız 250 MB bile olsa hesabınıza girin ve inbox'a tıklayın ve şu komutu adres çubuğuna yazıp enter'a basın:
http://by17fd.bay17.hotmail.msn.com/cgi-bin/Accountclose

Daha sonra "Close My Account" tuşuna tıklayın. Yeni bir pencere açın. www.hotmail.com yazın ve kullanıcı adı, parola ile giriş yapın. "Activate My Account" tuşuna tıklayın "Kullanım Sözleşmesi" ekranında (TERM USE falan yazar) adres satırı sonuna mexut'un dediği gibi &_lang=tr komutunu yapıştırın ve adres çubuğunda iken ENTER tuşuna basın. Gerisi Türkçe, hep Türkçe. Mexut sağol bu tüyo için. Neden tekrar yazdın diyen olursa, refresh veya F5 ile Türkçe olmadı TERM USE sayfası ve farklı pencere açmayınca da olmadı ondan. Belki ben bir yerde bir yanlış yaptım. Yapamayan arkadaşlara kolaylık olsun diye yazdım. Mexut tekrar teşekkürler.

D

DeRBeDeR

Misafir
bende denedim oldu cok sagolun cidden bunu cok istiyordum sayin arkadasim.

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahu ben de türkçeleştirdim bir hesabımı ama girişte problem yaşamaya başladım.maile bağlanamıyor sayfa bir türlü.bilgisi olan var mı? ya da ingilizceye nasıl ceviririm.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değişik bi soru sorayım 250 mb nasıl yaptınız. Amerika yapıyoduk yaşadığımız yeri yapıomuş galiba öyle olunca ama denedim ben alaska yaptım olmadı hala 2mb.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 hafta icinde 25 mg olur. bi ara 250 mg yapıyordu simdi olmuyor sanırım.

mavimsi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hata verdigini söyleyen arkadaşlarin mail adresileri [email protected] ise msn uzantilinin linki farklidir osebepten hotmail uzantili adresi yazınca hata veriyor. şuan aklima gelmiyor msn uzantili maillerin adresi bulunca yazarim

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok güzel denedim güzel oldu bende türkçe yapmanın yollarını arıyodum eline sağlık :)

G

guajira

Misafir
Ben ingilizce halinden memnunum valla. Ne hikmetse Türkçe olan e-mail servislerine karşı bi negatif düşünce besler oldum. Mynetten mi kaynaklanıyo ne. :p

D

discoface

Misafir
arkadaşlar limitim 2 mb ya indi. bunun çözümü var mı? artistik yaptım millete herkesinki 2 mb ya ındı. lütfen yardım edin :D:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi