İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hozzt.com Ortaklık

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Hızla büyüyen ve Türkiye’nin en büyük hosting firmaları arasına girmeyi başaran Hozzt.com firmasının müşterilerine para kazandırdığını sizlere duyurmak istedim.

Bir kaç ay önce Hozzt.com ortaklık sistemine kaydoldum ve bana verilen reklam bannerlerini web sitemde yayınladım. 3 ay gibi kısa bir sürede 120 dolar kazandığımı farkedince sevinçten 2 düz bir ters takla attım. Hak ettiğim bu 120 dolar ile iki web sitemin domain ve host sürelerini bir yıl daha uzattım.

Kendilerine teşekkür e-postası attım ve ne kadar memnun kaldığımı belirttim. Bunu yaparken de, neden başkaları da kazanmasın diye bu duyuru yazısını yazmaya karar verdim.

Hozzt.com
ortaklık sisteminden dilerseniz sizde kazanç elde edebilirsiniz. Ortaklık sitemine girmek için öncelikle buraya tıklayarak Hozzt.com firmasına kayıt olun ve yazımın devamını okuyun!..

Akblog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
buraya yakın zamanda domainimi geçirebilirsem geçireceğim.
bir arkadaş üye olmamı istedi ve bende üye oldum.
yalnız birşey soracağım para kazanma nasıl olacak

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
yazımın devamında resimlerle anlatılmış..

banneri sayfanıza yerleştiriyorsunuz.. size özel verilmiş bir link var, o da resmin url'si oluyor.. Bannere tıklayan ve firmadan alışveriş yapan kişiden hozzt.com firması size komisyon veriyor..

O kişi veya kişiler ömrü boyunca ne kadar alışveriş yaparlarsa o kadar çok para kazanıyorsunuz..

Ben 3 ayda 120 dolar kazandım.. Aylık 2000 dolara kadar kazanma şansınız var..

yani size bağlı herşey..

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
evet.. ben de ilk dönemlerde şöyle düşündüm:

"ohooo.. daha adam alış veriş yapacak da ben para kazanacam.."

evet, böyle düşündüm.. 3 ay sonra bi bakim dedim, ne var ne yok.. baktım ki 8 kişi alışveriş yapmış ve toplam da 120 dolar komisyon almışım.. sadece iki kişi reseller almış bilmem kaç yüz dolarlık..

deneyin derim.. kaybedecek bir şeyiniz yok..

CSManager.NET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
bunu zaten çoğu hosting firması bize sunuyor. Bu biraz sitenizin kime hitap ettiğiyle alakalı. Şansını denemek isteyenlere iyi şanslar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5