İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hsbc soru?

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
geçen ay sedodan 54 euro para almıştım ve bu para banka hesabıma ödendi ancak benden 18 euro havale masrafı aldılar, size de böyle oluyor mu, yoksa sadece hsbc ile ilgili birşey mi?

G

Gencadam

Misafir
Ben İşbankası YTL hesabıma Euro olarak istiyordum. Kesintisiz olarak para yatıyordu her seferinde. Banka ile ilgili olduğu muhakkak.

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o parayı 1 kere icin alıyolar bundan sonra hic masraf kesmeyecekler senden hsbc is bankasını havada sollar para 2 gunde hesabında

G

Gencadam

Misafir
18€ paranı kestikten sonra evine bile getirir parayı. Toplam 50€ kazanan biri için 18€ büyük para. Para p.ç oldu gitti. İşbankası komisyon kesmiyor 10 günde parayı hesaba geçiriyor. Varsın öyle olsun. Çok saçma bir olay.

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
2 gunde gelcegine 20 gunde gelsin ama tam gelsin

A

altar

Misafir
dostum uzatmanın bir anlamı varmı? giden gitmiş işte, paranı geri alma imkanında olmadığına göre kapanmıştır bu mesela.

G

Gencadam

Misafir
Nedir bu milletteki posta koyma sevdası anlamadım gitti. Adam haklı, banka kesmiş haber vermeden. Yakınacak tabii. 2 mesaj yazmayla uzatmış mı oluyor? İnsanların taleplerine saygı duyun biraz Allahaşkına ya.

A

altar

Misafir
ya kardeşim ne posta koyması? ne alakası var. Biz haksız mı dedik? tabiki haklı. Sen buraya 10000 defa'da öyle oldu böyle oldu yazsan o para geri gelmez. Zaman kaybından başka bişey değil.

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir daha para kesilmeyecek o yonden iyi bir olay arkadas artık hsbc ile devam edip parasını 2 gunde alcak ve artık komisyon almayacaklar

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
altar arkadaşım , bu forumda kimseyle daha önce tartışmadım ,seninle de tartışmayacağım, hayatta başarılar!

paranın geri gelmeyeceğini biliyorum, ancak bu kesintiler devam edecek mi diye sormak istedim,ona göre hesabımı değiştirecektim
yani arkadaşlara danışmak ve paylaşmak istedim anlayışın için teşekkürler!

A

altar

Misafir
tartışmak mı? hop, dostum sen kaç yaşındasın? 8? 9? yazılanları okumak yetmiyor anlamak için, düşünmeyi de dene biraz, ha bak bu lafın üzerine konuşmayı deneyebilirsin.

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşım yaşım 22, seninle tartışmıyorum, ayrıca konuyu uzatmayın diyerek konuyu uzatıyorsun, lütfen biraz daha saygı!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi