İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

HTA Sitesi İçin Ortak Arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Antibiyotiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Selam arkadaşlar HTA sitesi için ortak arıyorum..

HTA nedir bilmeyenler için : http://forum.iyinet.com/888235-post143.html

Fakat HTA regeditten silinebildiği için program yazdırıyorum ben.Geçen aylarda program yazdırıp 3 gunde 2K hite ulaşmıştım.. Fakat domaini başka birisine kayıt ettirmiştim o da çalıntı kartla almış siteye isimtescil el koydu :)

Ben programı 50 tl ye yazdırmıstım..Yazan kişiyle konuştum 40 a hallederiz dedi. Yani 40 TL + domain masrafımız olacak sadece.

NOT : Piyasada ücretli satılan java downloader da var elimde..tamamen fud.işimiz kolay olacak merak etmeyin :p

Antibiyotiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hta programı derken? Nasıl bir yazılım bu

HTA programı değil :) anlatamadım sanırım..

Şöyle açıklayayım ;

HTA da kişiler sayfalarını değiştirebiliyor kolayca.Arkadaşımın 60k hiti vardı 20k lara düştü şu anda.. Yani emeklere yazık olacak hta kasarsak.

Fakat açılış sayfası kilitleme programı yazdırdım ben geçenki sitemde.Program sayfayı kilitlediğinde regeditten değiştiremiyorsunuz.Değiştirenler oluyor tabi fakat hta ya göre az :)

T

trgy

Misafir
O konuyu sileceğim artık. Millet yardımı kötü yönde kullanmaya başladı. :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Ben her zaman anasayfam kitlensin istemişimdir!
Çok güzel bir program yazıyorsunuz.
Hemen projeye başlayalım!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5