İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

.htaccess chmod ayarı?

karasuvari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
super Cache plugin .htaccess chmod ayarı?

Arkadaşlar super cache plugin kurdum ama ancak .htaccess chmod 777yaparak çalıştırabildim bu şekilde kalması sakıncalımıdır?

Birde super cache eklentisini başka bir sitemde kurdum orda da

"You may experience problems running this plugin because SAFE MODE is enabled. Your server is set up to check the owner of PHP scripts before allowing them to read and write files.You or an administrator may be able to make it work by changing the group owner of the plugin scripts to match that of the web server user."

diyor. Çalışıyor ama bu uyarı nedir biliyormusunuz?

karasuvari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada super cache gzip ile birlikte çalışmıyor. gzip kapatılması gerek. ilk başta 777 yapıp bütün ayarlar bitince 644 yaptım sorun yok

baba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenizin bulunduğu sunucuda "Php-Safe Mod" aktif olduğu ikazını alıyorsunuz. Safemod açıkken de çalışabileceğini tahmin ediyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5