İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

htaccess sorusu

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
.htaccess kullanırsan google listeledikleri sayfaları kaldıracaktır. çünkü o sayfa sende bulunmayacaktır. dediğim gibi viewtopic.php yi yaratmalisin daha onceki listelenen sayfalarında kalması için. htaccess burada sağlıksız olur.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Caesar' Alıntı:
.htaccess kullanırsan google listeledikleri sayfaları kaldıracaktır. çünkü o sayfa sende bulunmayacaktır. dediğim gibi viewtopic.php yi yaratmalisin daha onceki listelenen sayfalarında kalması için. htaccess burada sağlıksız olur.
301 koduyla, bu sayfaların temelli olarak başka bir adrese yönlendirildiğini belirtirsek zararı olmaz, bu uygulanan bir şey herkes tarafından. listelenen sayfaların kalmasını istemiyor zaten, showthread'lı sayfalara yönlenmesini istiyor..

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
google bot kaynak okur browser kullarak safaya girmez arkadaşlar ben denedim bunu zamanında siliyor google kayıtları.

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eski sayfalar silinsin o onemli degil, yeni sayfalari indeksleyene kadar, eski sayfalar icin google dan gelen ziyaretciler 404 hatasi alip gitmesin diye yapmak istedim bunu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5