İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

htaccess yönlendirme lazım yardım lütfen

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
merhaba arkadaşlar

/index.php?a=stats&u={$usename} linki /index.php?a=stats&u={$url} olarak yazılabilir mi acaba ? {usename} = {url} olacak

yardımlarınızı bekliyorum

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bu rewrite değil ki bir değişken değişimi. Soru tam olarak anlaşılmıyor.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Programında linkleri yazdırırken kullanıcı yerine siteismi'ni yazdırırsın linklerine, sonra sorgulama prosedürünü de ona göre değiştirirsin. Web sitesinin içindeki linkleri otomatik olarak başka şekilde yazacak bir htaccess komutu yok.

Tamamen aynı url ve değişken değişikliği için rewrite boş bir kullanım olur.

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Programında linkleri yazdırırken kullanıcı yerine siteismi'ni yazdırırsın linklerine, sonra sorgulama prosedürünü de ona göre değiştirirsin. Web sitesinin içindeki linkleri otomatik olarak başka şekilde yazacak bir htaccess komutu yok.

Tamamen aynı url ve değişken değişikliği için rewrite boş bir kullanım olur.

kullanıcı yerine siteismini yazacağım yeri bir bulsam değiştireceğim hangi dosyalarda olabilir bu veya nasıl yaparız ?

bu arada programla yazmıyorum hazır bir script editliyorum...

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ne ile ilgili soruyorsun onu soruyor Angelo sana, genel mantık olarak yapman gerekeni söylüyor ama sen nerede neyi değiştirmek istediğini söylemiyorsun. Yani hangi sistemi kullanıyorsun, kayıtlar nasıl oluşturuluyor o değişken nereden neyi çekiyor kimse birşey bilmiyor müneccim değil yani buradakiler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5