HTC Butterfly 3 Geliyor

Teknolopi

0
İyinet Üyesi
Katılım
19 Mayıs 2014
Mesajlar
318
Reaction score
0
MWC 2015‘te tanıtılacak olan amiral gemiler arasında HTC‘nin One M9‘u da yer alıyor. HTC‘nin One serisinden sonra en kalitelisi diyebileceğim seri Butterfly serisi. Şimdi ise HTC‘nin Butterfly 3’ü çıkaracağına dair ortaya atılan iddialar var. İddiaların sahibi ise yaptığı sızıntılarla tanınan @upleaks adlı Twitter hesabı.

htc-logo.jpg


@upleaks‘in “HTC Buttefly 3 with 5.2 inch WQHD Display” şeklinde paylaştığı tweetinden anladığımız üzere cihazda 5.2 inç boyutunda bir Quad HD ekran kullanılacak. Bu da cihazın 1440p olacağı anlamına geliyor. 5.2 inçlik ekranda bu çözünürlük 563 ppi piksel yoğunluğuna denk geliyor.

Butterfly 2 modeli 2014 yılının Ağustos ayında tanıtılmıştı. Amiral gemilerin tanıtım tarihlerinin hemen hemen aynı olduğunuhesaba katarsak Butterfly 3 modeli de benzer bir tarihte tanıtılacaktır. HTC‘nin Butterfly modelini uzakdoğu ülkeleri için amiral gemi mahiyetinde kullandığını söyleyebiliriz.

upleaks.jpg


Cihazın tahmini diğer özelliklerine göz atacak olursak ise 2 GB RAM ile gelmesi muhtemel. İşlemci konusunda Qualcomm tarafından bir modele yer verilecek olması yüksek ihtimal olsa da hangi model olacağını söylemek oldukça güç. Kameranın 13 MP ya da HTC‘nin tercihine göre 20 MP olabileceğini söyleyebilirim.

Cihazın çıkış tarihi ile ilgili olarak ise yukarıda belirttiğim gibi MWC 2015 fuarında amiral geminin tanıtımdan sonra ve yaz aylarına doğru geleceğini söyleyebiliriz. Fiyatı ile ilgisi herhangi bir tahminde bulunmak oldukça güç olmasına rağmen HTC One M9‘a yakın bir fiyatla gelme olasılığı oldukça kuvvetli.

Kaynak: HTC Butterfly 3 Geliyor
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst