HTC Desire Eye Modeline Android 6.0 Marsmallow Geldi!

Heuristic

0
İyinet Üyesi
Katılım
24 Şubat 2016
Mesajlar
46
Reaction score
0
Konum
Ankara
HTC’nin Desire Eye olarak adlandırılan modeline Android'in yeni sürümü geldi.

htc-desire-eye-modeline-android-6-0-marsmallow-geldi.png


Android 6.0.1 Marshmallow olarak adlandırılan yeni işletim sistemi, HTC’nin Desire Eye modeli için güncellenebilir duruma geldi. Yapılan resmi açıklama ile duyurusu yapılan telefon için kullanıcılar yeni güncellemeyi direk cihazlarından alabilecek.

İlk Telefon Oldu!

Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi alan ilk telefon olma özelliğine sahip HTC Desire Eye, bu açıdan oldukça önemli. Tüm kullanıcıların HTC Desire Eye ile Android 6.0.1 Marshmallow deneyimini yaşayacak olması, kullanıcılar adına farklı bir durum yaratırken, ilk güncellemeler de alınmaya başladı.

Yüksek Performans Ve Yeni İşletim Sistemi!

Donanım olarak oldukça güçlü özelliklere sahip olan HTC Desire Eye Android 6.0.1 Marshmallow ile birlikte çok daha iyi bir kullanıma sahip olacak. Full HD ekran çözünürlüğünün yanında 2.3 GHz Snapdragon işlemci setinin bulunduğu cihaz, yüksek bir performans sunarken, hız ve kullanım konusunda optimize edilmiş işletim sistemi ile birlikte HTC Desire Eye çok daha cazip bir konuma geliyor.

Doze Mode Geliyor!

HTC Desire Eye, Android 6.0.1 Marshmallow ile birlikte Doze Mode olarak adlandırılan pek çok özellik kullanılabilir durma gelecek. Ara yüzünde de pek çok değişikliğin yapıldığı cihaz, bu açıdan eski alışkanlıkların da bir kenara bırakılmasını sağlayacak.

Güncellemeler sonrasında Android 6.0.1 Marshmallow ile ilgili çok daha fazla detaya sahip olacağımız işletim sistemi haberlerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst