İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

HTC müzik efsanesini seçiyor!

Kriptex

1
İyinet Üyesi
Katılım
12 Aralık 2011
Mesajlar
1,054
Reaction score
1
Konum
Sakarya
20111221123053_htc.jpg


Akıllı telefon yenilikleri ve tasarımında bir dünya lideri olan HTC Corporation yeni Sensations XE with Beats Audio ve HTC Sensation XL with Beats Audio ürününün piyasaya sürülüşünü kutlamak için sosyal medyadan yararlanarak yeni bir dijital kampanya başlattı.

Kampanya ile tüketicilerin müzik sevgisini kullanarak soysal medya aracılığıyla tüketici etkileşiminin artırılması hedefleniyor.

Uygulama ‘kült müzik filmleri izlemek' ve ‘birisi için karışık şarkı hazırlamak’ gibi müzik hayranlarının yaşaması gereken 25 tecrübeyi içerecek ve hayranların “Çaylak”tan “Efsane"ye kadar statü kazanmasını sağlayacak.

Uygulama her müzik severin denemesi gereken 25 aktiviteyi kapsıyor, müzik hakkında kült bir film izlenirken hayranların bir dizi görevi yerine getirdiği bir karışım sunuyor ve hayranlara HTC Sensation ™ XL with Beats Beats Audio™, HTC Sensations XE with Beats Audio™ ve Beats By Dr Dre kulaklık kazanma şansı veriyor.

Ayrıca hayranlar “Müzik Efsanesi” yarışma masasında arkadaşlarıyla yarışarak “Çaylak” tan “Efsane”ye kadar müzik unvanları kazanma şansını elde ediyor. HTC topluluğu bünyesinde hayranların etkinliğini ve motivasyonunu daha da artırmak için sunulan imkânlar daha çok geliştirilecek.

Yarışma Avrupa, Orta Doğu ve Afrika pazarlarında gerçekleştirildi. Türkiye’de HTC Türkiye’nin resmi Facebook sayfası vasıtasıyla 20 Aralık 2011 tarihinde başladı. Yarışma 25 gün sürecek ev bu süre sonunda kazananlar HTC Türkiye’nin Facebook sayfasında müzik efsanesi olarak ilan edilecek.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi
Üst