İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

htc touch2 (t3333) istenmeyen programlari nasil silerim

erkanunal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar ben yeni aldim bu telefonu menusu cok kalabalik bi dunya bi halta yaramaz sey var menusunde mesela ,2 tane opera mini var windowslive var , msn money diye bisey var ,s2u2 diye bi tus kilidi sacmaligi var core player diye ise yaramaz bir player , google translator ,medya yayini ,newsbreak , rotate screen ,searc widgets ,uzardweb p ,xda market, var arkadaslar bunlari silmek istiyorum telefonun menusunu cok yogun gosteriyor , program kaldir da gorunmuyorlar ,program ekle kaldirda soyle bir not var eger silmek istediginiz program burda yoksa o program bu telefon icin uyumlu degildir diyor , activesync le de gorunmuyor , dosyalarini sildim telefondan program files a girip gene menude sembolleri gorunuyor , daha cok vardi boyle sacma program ama reset attim gitti bazilari bunlar kaldi , bunlardan nasil kurutulabilirim lutfen yardim edin .tesekkurler herkese simdiden ,tms uninstalleri denedim bu program daha yeni bir .net surumu icin mi ne oyle bi hata verdi telefona kurarken onu . bu arada windows mobile 6.5 pro var

Ekleme: tamam sonunda yaptim nasil yaptigimi soyleyeyim cok basitmis :D dosya gezginiyle aygitima gelin windows a tiklayin acildiginda start menu sonra programlar ,silmek istegiginiz programin ustunde basili tutun sonra sil deyin gidiyor menuden :D bigun birne daha lazim olabilir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5