İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

HTC wildfire (Çok uygun fiyata)

asykral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 gün içerisinde acil nakit çıkartacağım için telefonu bu kadar uygun fiyata veriyorum.
Telefon HTC wildfire olup vodafone alımı değildir. Yaklaşık 6 aylık olup 18 ay daha garantisi vardır. Renk beyazdır. Alan arkadaşa kutusu evde olduğundan kutu bi kaç gün içerisinde gönderilecektir.

Güven sorunu yaratmaması açısından telefon için sahibinden.com üzerinden get açabilirim. (Komisyon alıcı tarafından ödenmek şartı ile.)

Konya ve çevre illere elden teslim edebilirim. Onun dışında önce ödeme daha sonra kargo olacak şekilde telefonu satışa çıkarıyorum.

Fiyat350 TL dir. (Son fiyattır pazarlıksız.)
Kutusu ve kutu içeriği alımdan hemen sonra 2-3 gün içerisinde yollanabilir. ( Sebebi ise okul dolayısıyla kendi evimde olmamamdır. Fiyat konusunda kafanıza bir sorun takılmasın. Telefon sorunsuz ve hatasızdır. Sadece kapağın arka üst tarafında kılcal çizikler mevcuttur. Acil ihtiyaç dolayısıyla düşük fiyattır. E-ticaret sitelerine ilan açıp da 50-100 tl fark için bekleyecek zamanım yoktur.
Alıcı olan arkadaşa resimler çekilip gönderilebilir veya msn üzerinden telefon gösterilebilir.

İlan kısa bir süre kalacağından alacak arkadaşlara acele etmeleri tavsiye edilir. Bir kaç gün içerisinde satılmazsa ilan geri çekilecektir.
İletişim için pm ile irtibat kurunuz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5