HTC’ye Bir Gönderme de OnePlus’tan

Teknolopi

0
İyinet Üyesi
Katılım
19 Mayıs 2014
Mesajlar
318
Reaction score
0
Tayvan merkezli teknoloji devi HTC bir kaç gün MWC 2015 fuarı kapsamında yeni amiral gemisi HTC One M9’u tüketicilere tanıtmıştı. Bunun ardından şirkete gelen tepkilerin bir kısmı olumluyken doğal olarak bir kısmı da ağı eleştirilerden oluşuyordu. Özellikler bakımında oldukça tatmin edici olan cihaza gelen eleştiriler genelde tasarımı ile ilgiliydi.

htc-desire-820-1024x684.jpg


Şimdi ise bir firma daha dev üreticiyi tiye aldı. Bu seferki şirket ise Çin’de kurulan ve kendisini amiral gemi katili olarak tanıtan, yakın zamanda 2. telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanan OnePlus. Şirket HTC’nin yeni amiral gemisinin tasarımı ile dalga geçti. OnePlus’a göre HTC son 3 amiral gemisinin hepsinde kendi kendini taklit ederek tasarımda yeniliklere yol açmadı.

snapdragononeplus.jpg


Bu adımının ardından OnePlus’ın yeni amiral gemisinde önemli tasarım değişikliklerine gideceğini beklememiz pekt de yanlış olmaz. Eğer ki şirket bunu gerçekleştirmez ise HTC’nin OnePlus tarafına muhtemelen sağlam bir cevap hakkı doğacak.

HTC One M9 ile ilgili benim görüşüm ise şu şekilde, şirket teknik özellikler bakımında kullanıcıları oldukça tatmin ediyor. Ancak kullandığı Sense arayüzü ve dalga konusu olan tasarımı hala büyük iki sorun. Bu açıdan baktığımızda HTC One M9’dan çok daha sağlam alternatiflerin emvcut olduğunu görebiliyoruz.

Kaynak: HTC’ye Bir Gönderme de OnePlus’tan
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst