İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

HT'Den Wordpress Ukash Satış Teması 35 TL

Neo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,
Herkesin cebine uygun en kaliteli tasarımları hazirtema.net adı altında hazırlayıp sunmayı hedeflediğimiz oluşumumuzda ikinci temamız yayınlandı.

Bu temamız Ukash sektöründe olan kişilerin oldukça işini görücek, bir Ukash özel satış ve tanıtım sitesini wordpress tabanlı olarak tasarladık ve sizlere sunuyoruz.

ukash.jpg

Ön ödemeli Ukash kartlar, İnternet üzerinden yasal olarak alışveriş imkânı sunmakta olan platformlarda kullanılmak amacı ile üretilmiştir. Temel amacı ve kapsamı, güvenli bir şekilde ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Ülkemizde Ukash Kart’ın satış bayileri de çoğalmış durumda, bunun için bizde ukash satış ve tanıtımını yapmak istiyenlere seo uyumlu, hoş görünümlü, wordpress tabanlı bir tema geliştirdik.
HT-Ukash teması özellikleri ;

• CSS3 ve HTML5 kodlarına uygun tasarlanıp kodlanmıştır.
  • Seo ve Arama Motorlarına göre uyarlanmıştır.
  • Header ve Footer bölümünde iki adet kendinizin oluşturabileceği menü bulunmaktadır.
  • Temaya ait kendi özel admin paneli mevcuttur.
  • Bileşenleri kendinize göre panelden ayarlayabiliyorsunuz.
  • Düzenleyebileceğiniz Sipariş Formu.
  • Düzenleyebileceğiniz İletişim Formu.
  • Düzenleyebileceğiniz Numara Bırakma Formu.
  • Sipariş, İletişim ve Beni Ara iletileri sizin istediğiniz mail’e düşmektedir.

Ücretsiz kurulum ve 7/24 destek hizmeti ile mükemmel wordpress alt yapılı tema.
Tamamen özgün kodlama ve tasarım ile hazırlanmış ukash satış teması.

Tema Fiyatı : 35.00 TL

Demo www.hazirtema.net/ukash

Tema için iletişim:
Mail: info [at] hazirtema.net
www.hazirtema.net

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5