İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Html Web siteye online(hazır) Admin panel olur mu?

shanzalize

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar arkadaşlar.
Html web sitelerimizi admin panel nasıl ekleriz? ewet kendim yazsam daha iyi ve garanti olur ama yinede ben hazır yada online mı denir ondan istiyorum.
Adobe BC kullanan vardır mutlaka. Orada Html web sitemizi ekliyoruz ve bşka birşey yapmıyoruz, sitenin adı/admin yazdığımızda admin panele giriyoruz ve herşeyi oradan kontrol ediyoruz . bende onun gibi bir şey arıyorum. Yani php yada asp yada komple admin panel yazmakla uğraşmadan html web siteleri kontrol edebileceğimiz bir panel arıyorum.

Fikirlerinizi yazarsanız sevinirim

MuendizZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam öncelikle statik HTML olarak kodlanmış bir siteye hazır admin paneli olucağını zannetmiyorum, varsa da benim için bir şok olur.

Ayrıca, hocam benim tavsiyem wordpress kur, yönetim panelinden veya temanı editleyerek istediğin gibi müdahele edebilirsin diye düşünüyorum.

shanzalize

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam öncelikle statik HTML olarak kodlanmış bir siteye hazır admin paneli olucağını zannetmiyorum, varsa da benim için bir şok olur.

Ayrıca, hocam benim tavsiyem wordpress kur, yönetim panelinden veya temanı editleyerek istediğin gibi müdahele edebilirsin diye düşünüyorum.
Saol cevapladığın için.
Aslında Html web sitelerime Wordpresse dönüştürebilsem süper olur ama öyle bir program yada sistem de yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5