İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Html5 CSS3 ve Php öğrenme

emircan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
merhabalar eski bir blog sahibiyim sonrası 1 yıllık forum deneyimi.
yorgunluktan bırakmıştım o işleri geri dönmek istiyorum.
temel düzeyde html5 ve css3 bilgim var.
edx ve codeacademy kullandım ancak ingilizce olunca tam akıcı şekilde öğrenilmiyor.
youtube da yazılımbilimi var ordan tekrar ediyim mi başka bir yer mi önerirsiniz?
elimde olan html css bilgisini geliştirip ileri düzeye çıkarmak için neler yapmalıyım?
bu 2 script dilinin üstüne jquery mi ne tam hakim değilim o tarz bir şey öğrenmek gerekiyor. bunlar bitince php ye geçmek istiyorum. php için nasıl bir kurs önerirsiniz. daha ciddi olduğu için farkedecekse ücretli kurslarda olabilir.
bilgi birikimim oluşsun biraz sonra web dünyasına hızlı bir giriş yaparız :)

Inadmissible

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazilimbilimi kanalı yardımcı olacaktır diye tahmin ediyorum. Yazılı metin okumaktansa videolu daha rahat anlaşılır.

Inadmissible

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki php yi nerden öğrenmemi tavsiye edersiniz
html css den sonra neler öğrenmem gerek

udemy de ufak ücretler karşılığı eğitim videoları satın alabilirsiniz.
Sırasıyla CSS+HTML, Php, Java, Python, C# öğrenebilirsiniz. Bu dilleri bildikten sonra her şeyi yapabilirsiniz. HTML+CSS öğrendikten sonra gerisi çok basit.

moondeath

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
udemy de ufak ücretler karşılığı eğitim videoları satın alabilirsiniz.
Sırasıyla CSS+HTML, Php, Java, Python, C# öğrenebilirsiniz. Bu dilleri bildikten sonra her şeyi yapabilirsiniz. HTML+CSS öğrendikten sonra gerisi çok basit.

html+css öğrendikten sonra gerisi nasıl basit. 2 sinin alakası yok c# ile java ile.

emircan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bi kaç farklı siteden python öğrenmeye başladım.
basic seviye html css bilgim var
pythonun sürümleri var hangisini öğrenmeliyim ? ufak farklar vr anlatımlar arası
site kaynağı ve gerekirse kitap önerisi alabilir miyim ? 6 ayda program yazcak seviyeye gelmek istiyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5