İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

http://www.hilalicin.com

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Baktımda valla daha yeni kan verdiğim için faydam olmaz.
Ya belkide o kızılay amca benden aldığı kanı gönderecek yada bizler gibi bağış yapanlarınkini. Neyse haydi herkes kan bağışına....

manyetic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde kan grubum tutmuyor .
bu kadar kişi içinde yokmu B Rh ( - ) kanı olan unutmayın hilal in yerinde sizin kardeşiniz veya kendinizde olabilirdi.kimse bir ansızın muhtaç duruma düşmeyeceğinize garanti veremez onun için şimdi verinki istemeye yüzünüz olsun.

toplist100

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hadi beyler destek zamanı ben en fazla hiti olan sitemde popup açmaya başladım mümkünse sizde açın.
Bügün ona yarın size kim bilir!

Hep destek Tam destek - hepimiz birimiz birimiz hepimiz için

bu konuyu destek vererek yukarda tutmaya çalışın lütfen :(

www.toplist100.net

D

discoface

Misafir
mesajı okuyunca tüylerim diken diken oldu. Bende çok uzun zaman kan aramış biri olarak bu konuda belki de aklınıza gelmiş birkaç öneri sunayım.
bu gibi durumlarda polis karakolları ve askeri birlikler inanılmaz derecede yardımcı oluyorlar. isterseniz bir görüşün.. bana cok faydası olmuştu..
Allah'tan kardeşimize sağlık diliyorum kısa zamanda...

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En son açtığınız konuyu siliyorum bu konuyuda en çok okunan webmaster bölümüne bir kaç gün sabit olarak ekliyorum..

İyi paylaşımlar..

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
irc.mircturk.com en buyuk 14 kanalin topigine attim. Gunluk yarim milyonu gecik giris oluyor. Umarim faydam olur veya ornek olabiliriz. Herkes gerekli hassasiyeti gosterirse, bu kan bulunur.

mkiran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar dikkate aldığınız için teşekkür ederim bu kadarını ummuyordum saolun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi