İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

http://www.internethaber.com sedo da cok ilginc

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam olması için yapılmış bi olay. bunları akıl eden cumhur Önat adlı kişinin bu kadar salakça yakalanması imkansız. ipsini gizlemeyi bilmeyen bir adam bırakın önce mail sonra domain heklemeyi kendi mail adresine zor girer.

internethaber kendi haberini yaratmış. helal olsun. iyi düşünce

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internethaber'in böyle basit bir şekilde reklam yapacağını sanmıyorum. Bunu yapabileceğine inandığım cumhur onat var zaten bir tek...

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özellikle "SaintOne" yazılarınla güldürdün beni.. Domain'in admin mailini hekleyip domaini ele gecirince büyük hekermi olunmuş.

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mexut' Alıntı:
Özellikle "SaintOne" yazılarınla güldürdün beni.. Domain'in admin mailini hekleyip domaini ele gecirince büyük hekermi olunmuş.. Nerde Bizim Murat Karagülle :)
domaine bağlı e-mail adresini hek edip domaini transfer etmeyi bende yaptım. Ama kendime büyük heker , büyük adam demedim. Cumhur Onat 'a da domaini hek ettiği için büyük adam demedim. Cumhur Onat madem öyle bu işten senden benden daha iyi anlamıyor niye tubitak bilgisayar olimpiyatı madaltyası alıyor ???

nightprince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım site yine sedo da. galiba bu sefer gerçekten hekladılar :) zaten uyuz oluyodum hep f.b. aleyhine yazıları var :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ewet site suan normal yayınına devam ediyor oyle sanıyorumki geri alınmış alan adı

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
su madalya işini amma bütüyorsunuz arkadaslar almışsa helal olsun ama onun üstüne adam yokmus gibi konusuyorsunuz. Benim bildiğim ve tek gectiğim iskorpitx'tir Üzerine nadir adam bulunur.

Ayrıca mail heklemek hala oluyormu :D dünkü çocuklar bile bunu kullanarak domain heklediklerini sanıyor. Herhangi bir açıktan girmemiş yani siteye newsphp kullanıyor yerleri biliyorsanız fifanın sitesine yapılanlar gibi bu siteyede haber başlığı ve resim ekleyebilirsiniz. Amaç darbede bulunmaksa yöntem yanlış :)

Sitenin içeriğini siliyorken diye bir cümle var bir sql cümlesi ile bunu yapmak varken niye ugrasılsınki? Adamlar güzel senaryo yazıp oynamışlar "hem yazdım hem oynadım olayı" Cumhur Onat'ta burada bir piyon belki anlaşmalı belkide değil. İsim vermeleri zaten yanlış eğitimini etkileyeceğini düşündükleri için dava açılmamış. Zaten engellediniz! :D

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
symbiantech' Alıntı:
su madalya işini amma bütüyorsunuz arkadaslar almışsa helal olsun ama onun üstüne adam yokmus gibi konusuyorsunuz. Benim bildiğim ve tek gectiğim iskorpitx'tir Üzerine nadir adam bulunur.

Ayrıca mail heklemek hala oluyormu :D dünkü çocuklar bile bunu kullanarak domain heklediklerini sanıyor. Herhangi bir açıktan girmemiş yani siteye newsphp kullanıyor yerleri biliyorsanız fifanın sitesine yapılanlar gibi bu siteyede haber başlığı ve resim ekleyebilirsiniz. Amaç darbede bulunmaksa yöntem yanlış :)

Sitenin içeriğini siliyorken diye bir cümle var bir sql cümlesi ile bunu yapmak varken niye ugrasılsınki? Adamlar güzel senaryo yazıp oynamışlar "hem yazdım hem oynadım olayı" Cumhur Onat'ta burada bir piyon belki anlaşmalı belkide değil. İsim vermeleri zaten yanlış eğitimini etkileyeceğini düşündükleri için dava açılmamış. Zaten engellediniz! :D

iskorpitx le cumhuru karıştırmak cidden çok komik o iskopitx midir nedir ona heker diyenlere gülüyorum ben forumlarda "huasuhashu ahhaahh zuhaah" diye gülen parayla ders verdiğini legalpara eden birinin nesini büyütyosunuz. cumhuronatın ne olduğu ortada zaten çıkıpta ben en büyük hekerım filanda dememiştir. eee ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5