İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

http://www.websayfa.com

Kalyoncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.websayfa.com birdim hekelenmis, butun register ettigi domainler gitmis ?

Çok kötü bir durum, WebSayfa.com yöneticileri eger bu yaziyi okursaniz, yardimci olcak bir sey varsa elimden geleni yaparim,

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Çok üzücü bir durum kimsenin başına gelmesin ama websayfa müşterilerine ne diyecek acaba onu merak ediyorum...

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
İnşallah adamlar yalan söylüyordur... Sadece tek site heklenmiştir...

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunun bir çaresi yokmu kanuni yollar bunlara gerekli işlemleri başlatmıyormu

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
var var çözümü kayit yaptigi kartin bilgilerini gonderirse registrar firmaya tekrardan sifrelerini alabilir.

Maverick

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Domainleri falan geri alırda müşterilerin gözünde itibar kaybetmiştir. Onu geri almak zor. :(

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
müşterileri tutupta bu siteye girerlerse çakarlar durumu
ama bu sayfaya girmezlerse durumu anlamazlar herhalde

zor bi durum 5-10 domainin stresi var 500 domaini elden kaçırmak ve itibar kaybı kötü.

yardım edecek bi konumum yok ama olsa yardım ederdim.

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
walla benc e çok kötü olmuş ve ordan host ve domain alalara allah yardımcı olsun

kosasnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
server ların yöneticisi askerde olmalı, ayrıca şu anda site açılıyor

Mavionline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Erdoğanla Trhost.net den beri çalışıyorum ve gerçekten işinin erbabı bir arkadaştı daha sonra websayfa.com la birleştiler ve hizmetlerine devam ettiler fakat Erdoğan askere gittiğinden beri sunucudaki problemleri vs. çözmeleri yavaşladı. Ama hek konusunda bir bilgim yok ama şuan bir sorun yok gibi duruyor.

R

rhifat

Misafir
cok üzüldüm Allah kimsenin başına vermesin arkadaşlar ben 1 yıl önce orayla çalıştım iyi firma gerçektende ama Allah yardım etsin zor bir durum olsa gerek

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5