İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hülya Avşar Savcılıkta İfade Verdi

The_rTnG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
913220080625014229630.jpg

25 Haziran 2008 20:15
Sanatçı Hülya Avşar, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonuna (TMSF) ilişkin yazdığı bir yazı dolayısıyla hakkında başlatılan soruşturma kapsamında savcılıkta ifade verdi.

Hülya Avşar, avukatıyla geldiği Şişli Adliyesinde, soruşturmayı yürüten Cumhuriyet Savcısı Seyfettin Yiğit'e ifade verdikten sonra adliyeden ayrılırken gazetecilerin sorularını yanıtladı.

TMSF hakkında yazdığı bir yazı nedeniyle ifade verdiğini belirten Avşar, ''Onların benden haksız yere aldığı ücretin karşılığında yazdığım bir yazı nedeniyle ifade verdim. Savunmamızı yaptık'' dedi.

Hakkını sonuna kadar arayacağını söyleyen Avşar, ''Türkiye Cumhuriyeti'nde gerçekten haklının hakkının verildiğini düşünüyorum. Onun için de TMSF ile olan problemlerim benim hakkım verilene kadar bitmeyecek. Sonuna kadar peşindeyim. Onlar benim peşimde değil, ben onların peşindeyim'' şeklinde konuştu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5