İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hurraa Müzik Çalar - Tamamen ücretsiz

Ahbap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Geliştirdiğim müzik çaları kullanımınıza sunmuş bulunuyorum. Kodlama ve tasarım bana aittir.
Hurraa Müzik Çalar tamamen ücretsizdir.

Örnek: Hurraa Müzik Çalar

Domaininize ait lisansınızı üstteki adresten ücretsiz temin edip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanımı oldukça basittir. Yukarıdaki adresten indireceğiniz dosya içerisinde kullanım anlatılıyor.

Hurraa Müzik Çalar, şu anda beta olarak yayınlanmıştır. İlerde yeni özellikler eklenecektir. Herhangi bir bug bulmanız durumunda, kullandığınız browser ve flash player sürümüyle birlikte bana bildirirseniz sevinirim.
Ek olarak yazılımı geliştirmek için her türlü öneri ve eleştirilerinize açığım.

Hurraa Müzik Çalar'ın yaygınlaşması için desteklerinizi bekliyorum.
Haydi Hurraa
smile.gif

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
öncelikle emeğinize sağlık.

Adobe Flash Player 10 kullanıyorum ve tarayıcı firefox 3.6 bir şarkıyı deneme olarak dinleyeyim dedim fakat cızırtı yapıyor.

Bilginize.

Ahbap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yorumunuz için teşekkür ederim hocam. Şu anda aynı sürüm browser ve flash player ile denedim tekrardan bir sorun yoktu. Cızırtının sebebi sanırım sizin sistemden kaynaklanıyor. Ama şarkının kalitesinin düşük olmasından da olabilir. Ek olarak tekrar gözden geçireceğim.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
yükleme ile aynı anda ilerlediği zaman cızırtı yapıyor önyükleme bitiminde baştan dinlediğinizde cızırtı olmuyor bilginize

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5