Hwidd.Com Türk Sosyal Paylaşım Platformu

Hwidd

0
İyinet Üyesi
Katılım
16 Kasım 2014
Mesajlar
4
Reaction score
0
Konum
Tekirdağ, Süleymanpaşa

Merhaba beyler. 2 aydır üzerinde çalıştığımız böyle bir proje var. Klasik durum atma, beğenme, yorum yapma, fotoğraf paylaşma, yer bildirimi özellikleri olucak ayriyetten sohbetten ücretsiz konuşma başlatabileceksiniz (telefon dahil).

Hwidd Ne Demek?
Biz çok düşündük. Aslında öylesine çıkan bir kelimeydi sonra başka şeylerle bağdaştırdık. Açılımı "Howidd"'dır. Biliyosunuzki ingilizcede how kim demektir ve id, yazılımsal anlamda bir sıralama bütünlüğünü temsil eder.


Geliştirmekte olduğumuz modül:

İnstagram'da paylaşılan fotoğraflara hwidd üstünden erişim sağlayabileceksiniz. Yorum yapabilecek ve beğenebileceksiniz. Şuan %40'nı tamamlamış bulunmaktayız. Ancak instagramın kullanım koşulları gerekçesi ile sadece fotoğrafları görebileceksiniz. İnstagramdan yollanan fotoğrafların arka fontunda silik bir "instagram" yazacak.


Siz nasıl buldunuz ? Bu iş olurmu

Demo Resim
rdrOl3.png
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst