İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hyip sitesi Skyllex Çok İyi Site

Sp33d45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkdaşlar şimdi size Skyllex sitesini tanıtacağım Sitenin toplam iş günü 565 gün fakat işleyişi mükemmel ilerliyor ve bir kaç çeşit paket imkanları var.1.paket server almak sisteme min.10 dolar ile max 60000 bin dolar ile girebiliyorsunuz işlem süresi 30 gündür ödemeleriniz günlük alırsınız.bunda kazancınız %1 dir. 2. paket ise deposit kısmında ascent yatırımı min.50 dolar max.1000 dolar yatırım vardır ve yatırımınızın karını günlük çekersiniz bu yine 30 gündür.ve para artışınız saatliktir işte burası beni cezbediyor ben bu yatırıma girdim sizede tavsiye ederim 3. kar şekli ise yine deposit bölümünden glimpse seçeneğidir buradada min.1000 dolar max.15000 dolar yatırım kabul eder. ve size 25 günde 1000 dolarınızı 1550 dolar olarak verir. %2.2 dir
Arkadaşlar bence çok yüksek kar oranları ile size kar veren ne olduğu belirsiz sitelere paranızı yatırmayın.riski 10 a bölün ve yatırımınızı sağlam araştırdığınız yerlere yapın.

Referans linkim : https://skyllex.com/
altımdan üye olan arkdaşlara her türlü destek veririm.iyi kazançlar
haokh2tj.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5