İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

i-gallery [Resim Galerisi Scripti]

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Programlama Dili : ASP

Açıklama : Güzel arayüzü ile dikkat çeken bir script. Bu yüzden rakiplerinden bir adım önde. Galeride arama yapabilme, resmi döndürebilme, indirebilme ve ortalama gibi artı özellikleri bulunuyor .21 gün - 14 gün ve 7gün önce eklenen resimler güzel bir grafik uygulamasıyla resmin ne kadar yeni olduğu kullanıcıya gösteriyor.

Demo : Tıklayınız

Download : Tıklayınız

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bir ara bu scripti kullanmıştık. Eğer yeni sürümde değişiklikler yapılmadıysa güzel yanı, dosya sistemine attığınız resimleri kendisi listeliyordu. Bu açıdan hızlı bir galeri yapmak mümkün oluyordu. Tek tek resim tanımlamak, tek tek resim yüklemeye gerek yok bu kodda.

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
seosu iyideğilsanırım

linkler sefli olsa
title değiştirilebilse hoş olabilirdi

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben buna benzer sistemi ASPX ile yaptım.

ftp den attığım resimleri isimleri ile direkt oluşturuyor. DB yok yani.

kategori olulrmak için ise ftp den yeni dizin açmanız yeterli. :)

SEo su da var. yani :

ana sayfa : www.resimsitesiii.com gibi
kategori sayfası : www.resimsitesiii.com/bmw/bmw-resimleri.html
resim sayfası : www.resimsitesiii.com/bmw/320i-m-sport-convertible-2008-ustu-acik.html

yalnız aspx leri html ye yapmak için IIS de bir yerde ayar yapmak gerekiyor.

kendi serverı olanlar için çok basit ama, host yada resellerde zor olabilir.

biraz daha elden geçirsem cüzzi bir fiyata satılırmı acaba. paypalla 25-30 usd ye felam.

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yazmayı unuttum i-gallery için FSO açmak hek açısından tehlike de oluşturabilir. Ama dizin okumakta iyidir, denildiği gibi SEO, eh derim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5