İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İ3 İşlemcili Satılık Masa Üstü Bilgisayar

gokhan2517

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhaba her parçasını özenle topladığım masa üstü bilgisayarımı satıyorum, fiyat 700,00 tl ödeme şekli sadece iş bank havalesi ile çanakkale den alıcı olursa elden teslim ederim havaleyi almadan kargo yapmam kargo masrafı alıcıya aittir alan arkadaşa hayırlı olmasını dilerim
Özellikleri
ANA KART : Gigabayt h57 m usb 3.00
iŞLEMCİ : İntel i3 530 2,93 ghz
RAM : Kingston 2GB 1600MHz DDR3 HyperX
HDD : Western Digital Caviar Black 500GB WD500 16 MB CHANGE 500 GB 7200RPM
POWER SUPPLY : markasını unuttum eve gidince yazarım gercek 600 wat çıkışlı
KASA : EWERETS
DVD : SATA LG RW
EKRAN KARTI : ATİ RADEON HD 4300/4500 SERİ 1024 MB
KLAVYE & FARE: A4 TECK KABLOSUZ KLAVYE VE FARE
SESSİTEMİ : 2 + 1 HOŞ HOPARLOR
EKRAN : BENQ 19" LCD EKRAN
WEB KAMERA : A4 TECH PK 7 MAR MODELİ FLAH LI BİR WEB KAMERASI (EKLEMEYİ UNUTMUŞUM GÜNCELLEDİM)
İŞLETİM SİSTEMİ: İSTEYENE WİN 7 ETKİNLEŞTİRİP TESLİM EDERİM YADA XP PRO KURUP TESLİM EDERİM
AYRICA KARGO PARASINA DEYER DERSENİZ 1 AD 15 DK GİDEN GÜÇ KAYNAĞINIDA KARGOLARIM.
ve sayamadığım birçok özellik zaten ana kartı araştırsanız özelliklerini okumaktan sıkılırsınız :)
tüm faturaları ana kart kutusundaydı, çocuklar kaybetmediyse her parçanın faturası mevcut.
Tertemiz bir makinedir kasa içinde toz bile göremezsiniz...
Alacak arkadaş yıllarca sorunsuz kullanacağına eminim, pazarlık sünnettir.
Alıcısına hayırlı olsun.
pm ile ulaşa bilirsiniz yada [email protected] e posta ve msn adresimdir.

KASANIN ÖNDEN BİR RESMİ

Ekli dosyayı görüntüle 4021

Ekli dosyayı görüntüle 4022

Ekli dosyayı görüntüle 4023

Ekli dosyayı görüntüle 4024

Ekli dosyayı görüntüle 4025

Ekli dosyayı görüntüle 4026

gokhan2517

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
KONUYU GÜNCELLEDİM ARKADAŞLAR BU FİYATA BU MAKİNE VE EK DONANIMLARINI BULMAK ZOR, MAKİNE HER YÖNDEN SÜPER DURUMDADIR, BEN EN AZ 5 SENE KULLANIRIM DİYE TOPLADIM AMA BU MAKİNA EN AZ 4 SENE DAHA SORUNSUZ ŞIKIR ŞIKIR ÇALIŞIR GÜÇLÜ SAĞLAM BİR ANA KARTI VAR ALICISI GÜLE GÜLE KULLANSIN.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5