İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ibo liga cup "iyinet"

X

Xman

Misafir
Çağrı bırakılacak derken, çaldırıp kapatacaklarmı yoksa açıp bir şeylermi söyleyecekler. Eğer aranan numara çağrılara cevap verecekse arama yapan kişilerin çağrı ücretlendirmelerinde kendileri aleyhine fahiş bir ücretlendirme gibi bir durum söz konusu olacakmı? Bu detayları açıklarsanız bende katılmayı düşünüyorum :)

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Çağrı bırakılacak derken, çaldırıp kapatacaklarmı yoksa açıp bir şeylermi söyleyecekler. Eğer aranan numara çağrılara cevap verecekse arama yapan kişilerin çağrı ücretlendirmelerinde kendileri aleyhine fahiş bir ücretlendirme gibi bir durum söz konusu olacakmı? Bu detayları açıklarsanız bende katılmayı düşünüyorum :)

sadece çaldırıp kapatılacak tabi

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Güzelmiş:) pazartesi ayın 15'i memur maaş ödemeleri var çok yoğun olmazsam bende katılmak istiyorum.

5-Oyuna katılmak isteyenler 14 mart 2010 pazar günü saat 12:00'a kadar çağrı bırakacakları telefon numaralarının son 4 hanesini konu altına yazmak zorundadır.
(bırakılan numaralar kayıt süresi bittikten sonra değiştirilemez.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bu yarışmayı hatırlıyorum bir yerlerden de çıkaramadım :)
O zamanda şimdide aklıma takılan tek şey gelen çağrıların ne işe yarayacağıydı. kimse sağmadı ineğin önüne ot koymaz misali :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
kime sapıklık yapcaz :p

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
O zamanda şimdide aklıma takılan tek şey gelen çağrıların ne işe yarayacağıydı. kimse sağmadı ineğin önüne ot koymaz misali :D

Çağrılar hiçbir işe yaramıyor. Sadece eğlence amaçlı bir oyundur.

T

trgy

Misafir

iyinet için yapıyor yanlış anlamadıysam. :)

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
eğlenceli bir yarışma :D bakalım en hızlı telefon çağrısı yapan silahşör kim olucak :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Sölemedi demeyin hile yapması kolay bir yarışma arkadaşımda vardı bir program istediğin zamanda istediğin sayıda çarı atabiliyor iyi bir telefonda... Öyle çok olursa zamanlara bakılsın eşit zamanardaysa çıkarılsın :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi