İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ibrahim köknar güvenilir marka

C

CicekCicek.Com

Misafir
ibrahim köknar bey !...

inşallah bu köntörleri hakkınızla kazandınız. Çünkü ben ve diğer arkadaşlarım i-coke.com.tr üyesiyiz. 330ml. den çıkan şifreleri giriyoruz fakat 5/1 i geçersiz diye kabul etmiyor.Eğer bir yöntem bulup da şifre girerek kontor kazanıyorsanız yani bizim şifrelerimize hakkımı helal etmiyorum.

Yaptıgınız olayda da mutlaka bir hile yapıyorsunuz aksini iddia edecekseniz buyrun soyleyin.Sizden bir açıklama bekliyorum yapmazsanız eğer sizin adınız soyadınız burada yazıyor Coca-Cola türkiye bayisine tel açar durumu bildirmek zorunda kalacagım.

R

REdBuLL

Misafir
komaya girdim ya :)
coca-colaya şikayet edecekmiş
adamlar sanki bilmiyorlar hangi numaraya ne kadar kontör gönderdiklerini :))

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CicekCicek.Com' Alıntı:
ibrahim köknar bey !...

inşallah bu köntörleri hakkınızla kazandınız. Çünkü ben ve diğer arkadaşlarım i-coke.com.tr üyesiyiz. 330ml. den çıkan şifreleri giriyoruz fakat 5/1 i geçersiz diye kabul etmiyor.Eğer bir yöntem bulup da şifre girerek kontor kazanıyorsanız yani bizim şifrelerimize hakkımı helal etmiyorum.

Yaptıgınız olayda da mutlaka bir hile yapıyorsunuz aksini iddia edecekseniz buyrun soyleyin.Sizden bir açıklama bekliyorum yapmazsanız eğer sizin adınız soyadınız burada yazıyor Coca-Cola türkiye bayisine tel açar durumu bildirmek zorunda kalacagım.

İçiniz ferah olsun,İbrahim hile yapmaz.

C

CicekCicek.Com

Misafir
Redbull bu forumdaki linki vermem ve elimde bulunan 100kapak şifresini göstermem girişler zaten kayıtlı bende kapagi olan bir şifrenin başka yerden girilmesi böyle kampanyalar yapılması yeterince yeterli olur. Tel ile değil görüşerek işimi halledebilirim. Ama dedigim gibi eger hile varsa ...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CicekCicek.Com' Alıntı:
Redbull bu forumdaki linki vermem ve elimde bulunan 100kapak şifresini göstermem girişler zaten kayıtlı bende kapagi olan bir şifrenin başka yerden girilmesi böyle kampanyalar yapılması yeterince yeterli olur. Tel ile değil görüşerek işimi halledebilirim. Ama dedigim gibi eger hile varsa ...
İbrahim bayilerden fln kapak toplayarak giriyor o şifreleri. Benim şifrelerde hata verebiliyor bazen.

1 milyon numara girilmiş. Coca Cola nın bir hatası vardır başka bişi arama.

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
CicekCicek.Com' Alıntı:
ibrahim köknar bey !...

Selamımı da söyle...

mc2media.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ibrahim beycim. gazoz kapak imparatoru olmuşunuz.
ne diyelim. bol kapaklı günler....

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
heheheh :) süper zekaymış ya bende bizim burdaki çocuklara mı sölesem acaba ibrahim bey kaç kapağa kaç para versem kesin kara geçerim ?

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kampanyanın son tarihi ne zaman bizim burda sokak çocuklarını tanıom da ondan diyorum sence 1000 kapak toplayın 50 ytl vereyim size desem kabul ederler mi sen nasıl alıyordun ?

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) daha varmış baya peki ibrahim bey bu msg olarak yollayınca cep telefonundan kontr gidiyor mu bizden?

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
cep telefonu üzerinden yollayınca 2 kontor gidiyor
internet üzerinde yollayınca kontor gitmiyor

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hadi ya süpermiş :) param da yok ki yaf alırdım senden hemen tüh ya
yaf çok uzun süredir kontrsüz de geziyorum zaten acaba sen bana versen ben sana ayın 20 si gibi ödeme yapsam olabilir mi yani zaten kapaklar için adresimi falan da bileceksin veya güvenebileceksen ne gerekirse yapabilirim ?

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz önce msgı düzenledim galba görmedin bi bakabilir misin :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5