İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İbrahim Köknar yine kazandırıyor.....

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
19 Mayıs'a kadar tüm önerileriniz size Koroplast Hediye Paketi kazandıracak. Bize ulaşmak için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

http://www.koroplast.com/

çöp torbası ve buz dolabı poşetlerinden oluşan muhteşem bir hediye paketini adresinize gönderiyorlar...Hemde ilk 100 vs.. sınırlaması yok.. Öneri gönderen herkese yolluyorlar...İnternetten hiç hediye kazanmadım demeyin. Katılın sizde kazanın.

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne tür öneri bekliyorlarki çöp torbalarınızı daha geniş yapın filan mı :)

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Valla kafanıza göre öneri yapın...
daha sonra sizden mail yoluyla adresinizi istiyorlar.
En geç 1 hafta içinde ise hediye paketiniz adresinizde.. ;)

F

fatihhk

Misafir
yolladık bakalım.
sizlerden daha heyecanlı kampanyalar bekliyoruz.
çöp torbası pek heyecan yaratmıyor.:D

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ibrahim ağabey çok sağol valla her hafta adresime birer ürün geliyo mutlu oluyorum ... :D

neyse bu hafta da boş kalmadık sayende...

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tesekkurler.. bu jilet oalyına gercekten uyuz oldum... bence mahkemeye vermelısiniz.

belirtilen kuralları bozmadıysanız hedıyenızı vermek zorudalar.
dunya kupasına cok gitmek istemiyorsanız, işerli yavastan alın o zmn ücreti ödemek zorunda kalacaklardır.

bu konuda bilgili birine danısırsanız daha iyi olur tabii :)

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
biri örnek bi öneri yazsa ne guzel olur neyı önerecez onu anlamadim bırısı yardımcı olabılırmı?:)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
örnek

çöp poşetleriniz biraz ince, kullanışı zor oluyor çabuk yırtılıp delinebiliyor bu konuda çalışma yaparak naylon kalınlığını biraz geliştirirseniz iyi olur teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

1 saat içerisinde hemen mail geliyor adres bilgileri hakkında. tekrar teşekkürler ibrahim +rep sana kurban olsun :) gariban babası beee :)

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
20 Ocak tarihinde gillette firmasının düzenlediği kampanyadan 2 adet dünya kupası seyehati kazandım. Yaklaşık 1 ay sonra gillette firması avukatlar aracılığı ile kazandığım 2 adet dünya kupası seyehatini haksız bahanelerle iptal etmiştir. Bugünden itibaren gillette firmasına protesto faksları ve mailleri gönderilecektir. Sizde katılmak ve destek olmak istiyorsanız aşağıdaki adresten gönderilecek yazı metnini indirebilirsiniz. Destek veren tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
http://www.hemenpaylas.com/download/...metin.doc.html

Ben bunu indiremiyorum. download accelatore izin verilmiyormu?

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
disconnect' Alıntı:
Ben bunu indiremiyorum. download accelatore izin verilmiyormu?

Download accelatore gerek yok, zaten 26 KB bir dosya :) Ayrıca D.A, Flashget gibi programlar için destek var. Referer bilgilerini doğru ayarladığınız taktirde istediğiniz gibi indirebilirsiniz.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
elmasgunes' Alıntı:
Download accelatore gerek yok, zaten 26 KB bir dosya Ayrıca D.A, Flashget gibi programlar için destek var. Referer bilgilerini doğru ayarladığınız taktirde istediğiniz gibi indirebilirsiniz.
Siz burdamıydınız çok pardon :D
Daha önce accelator sorunsuz indiriyordu. Hemen referer bilgilerini kontrol edeyim. Tşk.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
paylaşım için teşekkürler ibrahim dediğin yere de mail gönderdim.

bana hala mail gelmedi heralde benim pembe puantiyeli çöp torbası önerimi kaale almadılar :p

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1,2 saat içinde cevap gelıyor.
benden adres ıstedıler adresı gonderdım isim yazmayı unutmusum:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5