İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İçeri buyrun süper seri arkadaş önerme ile arkadaş kasın.

RamazanDogann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu programı size sunuyorum.

Arkadaş Önerici ile kolayca kendinize veya arkadaşlarınıza arkadaş önerip arkadaş kasabilirsiniz.Lafı uzatmayıp kullanıma geçiyorum.

-Facebooka giriş yapın

-Kime arkadaş önermek istiyorsanız onun profiline gidin

-Sağ alt bölümde 'Bulunduğum Profili Öneri Listesine Ekle' butonuna tıkla

-'Öneri Yapılacak Profil Linkleri' kutusunda bi link çıkıcak ona 2 kere tıklayın

-Arkadaş önerme penceresi geldiğinde alt tarafta kutucukta 'Önerilecek kişi sayısı'na profilinizde kaç arkadaşınız varsa onu yazın

-'Listeyi al'a tıklayın

-'Çalıştır'a tıklayın ve bekleyin seri seri arkadaş önersin.

Programı yapmak bayağı bi vaktimi aldı.O yüzden emeğimin karşılığı programı ufak bi meblaa karşılığı satıyorum veya Facebook profili (1k+ Aboneli veya 3K+ arkadaş listeli) ile takas ediyorum.Turkcell Mobil Ödeme 7 Tl karşılığında program hemen elinizdedir.

Herhangi bir sorun olursa bana ulaşmanız için profil linkimi ve telefon numaramı ekliyorum

Kişisel Profilim - www.facebook.com/uamydesire

Telefon numaram - 0531 210 16 66

Teşekkürler..

Programdan bir görüntü inanmayanlar için.

Ekli dosyayı görüntüle 4015Ekli dosyayı görüntüle 4015

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5