İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İçeriğiniz 10 dk içinde indexlensin - Ping Servisi

Olumlu Sonuçlar Aldınız mı ?

• Kullanılan toplam oy
    38

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Arkadaşlar birde hızlı indexlenmenin W3 kurallarına uygun kodlama yapısıylada alâkası var. Buradaki hata adedi ne kadar fazlaysa, botların sitenizi okuma süreside o kadar uzar..

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
programcim NeFuSa'nın dediği doğru. İndesklenme açısından büyük avantajlar sağlamakta.

Ama hatalar var diye de indekslememe gibi bir durum söz konusu olmuyor.
Senin siteni biliyorsun ki ben biliyorum. Merak etme yani indekslenmeye başlayacaktır.

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
programcim NeFuSa'nın dediği doğru. İndesklenme açısından büyük avantajlar sağlamakta.

Ama hatalar var diye de indekslememe gibi bir durum söz konusu olmuyor.
Senin siteni biliyorsun ki ben biliyorum. Merak etme yani indekslenmeye başlayacaktır.

Ben zaten yanlis oldugunu felan savunmuyorum.sadece sitedeki max hata sayisini ogrenmek istedimi. haberturke gore benim sitede cok cok cok az hata var =)

Zaten elbet gir gun indexlinicek ondan yana bir sorunum yok..sana ve scriptine guveniyorum ben zaten =)

hic bir sekilde bir tereddutum bile yok..;)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Elbet indexlenir, buna diyecek bir şey yok. Yalnız W3'ün nimetlerini kendi gözünüzle en çok Sitemap Generator programlarında farkedersiniz. W3 kodlanmış sitede güncelleme bitmişken, sıradan bir kodlama yapısına sahip sitede güncellenme daha yarıya bile gelmemiştir. (Aynı sayıda içerik) Google botunda okuma mantığıyla çalıştığını düşündüğümüzde fark işte tam olarak burada ortaya çıkıyor. Sıradan site 50 saniyede okunuyorsa, W3 kodlanmış site 12 saniyede gibi...
Bunun sebebinide google botun okuma esnasında önce W3 standartına uyarlayıp, ondan sonra okuma işlemi yapmasına bağlıyorum. (Kişisel yorumum, emin değilim)

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Google'dan ararken İyinet'e düştük :) yagmayok eline sağlık. Php ile birşeyler yapıyoruz ama indexlenmesi uzun sürüyor. Google'a sitemap için ping atmak yetmiyor. Şimdi bu kodları değiştirip deneyim. Sonucu yazayım. 23 bin küsür sayfalı sitede deneyeceğim.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bu sistemden fayda sağlamanız için botun gönderildiği sayfa ve feed içindeki linkler oldukça etkili olmaktadır. İlk denemelerinizde başarı sağlayamazsınız ancak 2-3 gün içinde kurallara uyarak ping gönderdiğiniz durumunda olumlu sonuçlar almaya başlarsınız. Bundan kuşkum yok.

Bu yöntemle sadece gönderilen sayfadaki linkleri almıyor diğer uzantıları da indekslemektedir...

İyi çalışmalar...

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Sağlarız sağlarız :) o koda alternatif bir kod bulup denemeyi yaptım. İşlevi aynı. Indexlenme süresi 2-4 dakika. Siteyi şurdan inceleyin www.resimde.com . Altta Rss servisi koydum validate ettim ama çoğu büyük yerin rss'si gibi benimkinde de hatalar çıktı. Ancak yeni eklenenler için indexlenme süresini 2 aydan 2-4 dakikaya çekmesi güzel. Bebeler gibi +rep diyeceğim ama huyum değil. Buton da yok zaten (varmış). Teşekkür ederim.

www.resimde.com/resim-garfield-tatilde-23320.htm - 4 dakika önce

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Ben bunu geliştirdim. 39 saniyeye kadar indirdim. Yalnız dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var. 10-15ten çok içeriği peş peşe eklemeyin. Google'ın sevdiği bir site ise araya birkaç saat koymanızda fayda var.

* ... * ... www.xxxxxxxxxxxxxxxxxx - 39 saniye önce -

shevko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
PHP Kodu Çalışmadı Bende Yani Nerede Eksik Yaptım Bilemiyorum Ama Yükleniyor Dedi Dedi Dedi Sonra Anasayfaya Yönlendirdi..

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
yağmayok iki gündür deniyorum. olumlu sonuç almaya başladım da ama pingomatic sitesine hep başarısız diyor sebebi ne ola ki?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5