İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İçerik Değiştirmenin Kazancı & Kaybı

Berkerr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni açmayı düşündüğüm sitemde wordpress kullanmayı, asıl site konusunun sayfalar oluşturularak sabit bir site haritası oluşturmayı düşünüyorum. içeriklerimin araştırma yaptıkça derinleşeceğini ve düzenlenmesi gerekeceği kanaatindeyim. Asıl konu ile bağlantılı sayfa sayısı da yaklaşık 500 civarı olacak tabi ki hergün hepsi değişmeyecek ama hangi içeriği daha fazla araştırmak için zamanım olursa birşeyler eklenecektir.

- Uzun lafın kısası, önceden oluşturulmuş bir içeriği zaman içerisinde değiştirmenin sitem için kazancı ve kaybı ne olur?

- Site konusu olan içeriğin sayfalarda yer almasının ne gibi etkisi olur?

DeathAngel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
site icerigini degistirmek siteniz adina hit kaybi olucaktir.
cunku sitenize gelen ziyaretci aradigi konu silinmis olunca siteden direk geri cikacaktir.
yani toparlamak gerekirse googlede index kalicaktir.aramada sizin site salliyorum a konusunda cikacatir.ama sitenize girince a konusu olmayacaktir,bu yuzden hit ve trafik azalacaktir.umarim anlatabilmissimdir.

Berkerr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siz anlatabildiniz ama ben anlatamamışım. İçerik değiştirmek derken içeriği güncellemek, içeriği zenginleştirmek manasında değiştirmekten bahsettim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5