İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İçerik Editörü Aranıyor

Angelothic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorumlu olduğum bir web sayfa için "içerik editörü" arıyoruz

Ücretlendirme 15 günde bir 25 liradır. 1 aylık deneme süresi vardır bu bir ay içerisinde ödemeler düzenli olarak devam edilir.

İçerikler kota şeklindedir 15 günde bir XX kadar içerik gibi ister bir günde bitir ister 15 güne yay

ilgilenen pm atabilir.

Not : Ücret çalışma süremize titizliğe ve hıza göre artacaktır.

Not2 : Önümüzde 9 ay var 9 ay boyunca çalışmayı düşünüyoruz tabi bu değişebilir.

lbrk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
haftasonları çalışabilir. detayları konuşalım

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Sitenizin linki , girilecek içerik çeşidi ve uzunluk / kısalık sınırlaması ve detaylı bilgi alabilir miyim?

cerkiner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
msnm yok.
pm alabilirmiyim? hangi siteye eklenecek felan. re-write olabilir mi? içerik ne ile ilgili olacak?
ögrenciyim daha önce editörlükde re-write da yapmış bulunuyorum. ünide bilgisayar labında görevliyim gnde ortalama 10 saat bilgisayar başındayım. bu konuda kndime güveniyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5