İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İçten ve Arzulu

alicanTR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ekli dosyayı görüntüle 4819

Orduspor maçını, “Oyun açısından da, gidişat açısından da sevindirici” sözleriyle yorumlayan Aykut Kocaman, “Uzun zamandır Fenerbahçe adına seyrettiğim içten ve arzulu oyunu gördüm” değerlendirmesiyle memnuniyetini ortaya koydu.

Takımının Orduspor karşısında elde ettiği galibiyetle büyük mutluluk yaşayan ve bunu basın toplantısındaki sözleriyle de ortaya koyan Aykut Kocaman, yenilen gol konusunda takıma, formsuzluğu nedeniyle de Krasiç’e mesaj göndermeden edemedi. İlk dakikalarda kötü oynadıktan sonra buldukları erken golle, oyunun ritmini ellerine aldıklarını vurgulayan tecrübeli hoca, “Zaman zaman baskılı, hızlı, kontrataklarla ama futbolun gerektirdiği her şeyi yaparak ilk yarıyı bitirdik.

‘Gayri ciddilik tokadı’

İkinci yarı ritmimizi kaybetmedik. İkinci golü bulduktan sonra futbolun doğası ortaya çıktı. Son dakikalardaki hafif gayri ciddilik tokat gibi hemen gol olarak kalemize geldi. Son derece mutluyuz, çünkü geçen maçta söylediğim, ‘iyiye gidiyor ama ufak da olsa ritm sıkıntısı var gibi görünüyor’ cümlesini daha olumlu söyleyebilirim. Ritmimiz daha iyiydi. Maç içindeki bölünmeler fazla değildi. Oyun açısından da gidişat açısından da sevindiriciydi. Uzun zamandır Fenerbahçe adına seyrettiğim en içten ve arzulu oyundu. İsabetli şut atan oyuncu grubumuz var. Bunları kullanmaya başladık. Bu, gelecek adına umut veriyor. AEL maçından sonra sihirli bir dokunuş yok. O maçtan bugüne kadar oynayan grubu dinlendirdik. Beraber hareket etmeye başladıklarında becerilerini ortaya çıkarabiliyorlar” dedi.

Krasiç’e mesaj gönderdi

Galatasaray’ın puan kaybetmesinin, maça çıkarken kendisinde endişeye yol açıp açmadığı sorusuna, “Bende bir problem yaratmadı. Sezon başından bu yana değişen şey, kendimize daha odaklıyız” yanıtını veren Kocaman, Krasiç’in herhangi bir sakatlığı bulunmadığını dile getirip, “Sadece onun için söylemiyorum ama bütün oyuncularımızdan antrenman performansını yukarıya çekmelerini bekliyorum” dedi. Kocaman Krasiç ve Semih’le devre arasında yolların ayrılıp ayrılmayacağı sorulunca, “Doğru değil. Böyle bir şeye yanıt vermek istemem” diyerek manalı sözler sarfetti.

Sow adına sevindirici

Kocaman, Sow’un performansı konusunda, “Bazı oyuncular kolay adapte oluyor, bazı oyuncular zor. Sow iyi başlamıştı. Süper finaldeki sakatlığından sonra uzun bir süre takımdan ayrı kaldı. Şu an gerçek anlamda performansına yaklaşmaya başladığını görüyorum. Sevindirici, umarım devam eder. Oyunda en çok hoşuma gidenin yüksek arzuyla oynayan takım oluşunu söylemiştim. Bunu yapan oyunculardan birisi olarak görmek sevindirici” diye konuştu.

Kaynak : Fanatik/Fenerbahçe

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5