İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

idare edemem anne :)

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İdareeee edezzzzmis yazık ya o kadına acıdım valla,
bir canavarla nasıl başedilirki :p

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Beter bi çocuğa benziyor.Ama bunu sinirlendirmesi zevkli olur :D Bu arada sitede maşallah her yer reklam nefes almaya yer yok.

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok kötü olur böyle çocuklar. gerek ergenlikte gerek yetişkinlikte. buna sağlam bi zopa lazım

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
bide balon vercen buna idare eder

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Çocukta hata yokki .. Anne baba yetiştiren onu çocuk ne anlasın yahu gerçekten de o şekerle idare edecek zannediyor ... Annenin ya da her kimse o yaptığı YANLIŞ.. Çocuğun psikolojisini bozuyor resmen .. Acıdım çocuğa..

Horoz şeker isteyene de amma güldüm yahu hahaha :D

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Horoz Sekeri dedinizde aklıma geldi eskiden elma sekeri gördüğümüz yerde alırdık simdi nerdeeee piyasada bile yok :(

O

onder

Misafir
Bunlar büyüyünce de böyle oluyor, sonra Önder niye deliye dönüyor diyorlar :p bu arada dün Ankara'da elma şekeri satıcısı gördüm, normalde hiç denk gelmez.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5