İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İddaa Editörleri Aranıyor

dincekara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site: http://yasakparacenter.org
Merhaba arkadaşlar, legalpara konusunda bilgili ve hevesli editörler arıyorum.Sitede bir köşe oluşturucam (yazarlar köşesi) herkesin kendi tahmin sayfası olacak.İçerik haftada 2 kez legalpara programının açıklandığı günler salı ve perşembe, kupon + yorum şeklinde girilecek.Maç yorumlarınızın kopya içerik olmaması şartım var.

Karşılık olarak site gelirini adil bir şekilde paylaştırmayı düşünüyorum. Site alt yapısı wordpress. Kullananlar bilir adsense manager eklentisini kullanıcam. Her editörün kendi reklamları olacak.Adsense - süper teklif - ringofon - garanti arkadaş v.s gibi reklam kodlarınızı sisteme ekleyeceğim. Yazılarınızın bulunduğu sayfaya içeriğin alt- üst - orta kısımlarına nasıl arzu ederseniz kendi reklamlarınızı koyabileceksiniz.(2 adet )
Yan menüye resimli bir yazar köşesi oluşturmayıda düşünüyorum talep olduğu takdirde.

Başvuruyu e-mail yollayarak yapabilirsiniz. Tahminlerinizde fikir sahibi olmak için pazar gününe 5 maç çıkarttım. Aşağıda vereceğim maçların tahminleriyle birlikte ,isim - soyisim, internette yaptığınız işler,görevler v.s kısaca ve r10 üye adınızla birlikte [email protected] adresine yapabilirsiniz.

531 Trabzonzpor - Kayserispor
455 Çaykur Rizespor - Ankaragücü
532 Manchester Unt. - Liverpool
544 Chelsea - Arsenal
562 AA Gent - Anderlecht

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi