İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İddaa Ortaklık Programı ?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bu legalpara ortaklık programları hakkında bilgisi olan varmı acaba ? Aslında istediğim programdan çok verileri.Maç sonuçları fikstürleri filan kendi sitemden alıyormuş gibi gösteren bir yer.bu konuda bilgisi olanların yardımlarını bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
legalpara derken genel olarak yasakpara sitelerini kastediyorsun sanırım

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
evet genel olarak.Maç sonuçlarını filan veriyor ya o şekilde.MEsela bazı sitelerde sanki kendi sayfaarı gibi gösteriyor.O tarz bir şey arıyorum açıkcası.

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırsam yasakpara oyunlarında yok şimdilik. Ama yasal olarak mı yoksa maddi olarak mı yok bilemem. Tabi birazda webdeki alt yapı yetersizliği de olabilir. Güven yok çünkü.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
direk legalparanın orjinal sitesinden çekiyo olabilirler mail at belki direk yardımcı olurlar

http://www.legalpara.com/

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
madem konu hortlamış ve cevap bulamamış cevap vereyim öyleyse :)

2 yolu var
1.cisi legalpara.com yada benzer sitelerden bot yardımıyla verileri çekip göstereceksin.
2.ci mackolik.com un böyle bir hizmeti var ücretli olarak sana veri akışını sağlıyorlar. detay için http://www.kokteyl.com ile görüşmende yarar var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5