İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İddaa - yasakpara Scripti | PHP - Javascript - Bootstrap | Sahadan Botu

aspbilisim

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Dikkat Edin Benim Tanıdık Arkadaşımı Dolandırmış Bu şahıs Telefonlara bile cevap Vermiyor fazladan para almış Ürün Yok

Benim Bir Arkadaşımı Dolandırmış Erdogan diye Sahış 399 Tl ye anlaşmışlar ve extra tasarım istemiş onun için de 100 tl istemiş Toplam 500 TL Göndermişl ve erdogan yolladıgı Bozuk dosyalar da çalışmayan ne sql var ne whatsup dan nede skype den nede telefona cevap vermiyor arkadaş uyarmış yapamicaksan parayı iade et diye arkadaş tenezzül edip de cevap bile Vermiyor muş Lütfen dikkat edin bana arkadaş tüm görüşme kaydını ve banka dekontu Gönderdi isteyen olursa paylaşırım.

Böyle insanlar yüzünden Bize de Güven kalmıyor milletin

ghost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, Satılık Scriptlere kesinlikle güvenmeyin bu sektörde, dolandırılırsınız ya da elinizde patlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5