İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ideal chat script ti mi ?

werci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar

http://www.chatirdek.com/zon

adresindeki chat'e giriş olayı güzel mi ? Pembe linklere tıklıyınca yandaki giriş kısmı değişiyor filan bunlar sıradan bi kullanıcının gözüne çarpar mı ?

Bide linkin üzerine geldimi Bariz Bir Şekilde ALT eklemeyi düşünüyorum yani üzerine gelince hemen bi "Açıklama" çıkacak "renkli büyük" filan..[ Kodlarını yazarsanız sewinirim ]

werci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu arkadaşlar zor bişi değil iyi yahut kötü diyeceksiniz(çokta yermeyin ama) 10 kişi bakmış kime bişi yazmamış...

werci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeterde

35 kişi okumuş bir kişi cevap vermiş bu yetmez galiba. Yahu anlamadıgım çok mu zor yazmak ?

T

tahtakale

Misafir
Ben sitede güzel olan bir şey görmedim.
Aksine kodlara bakarken,
Kod:
chat.ask yuvasi.chat.arkadas bulma.chat.bursa chat.istanbul chat.izmir chat.ankara chat.chat kanallari.java chat.chat mekani.chat mirc.chat irc.chat google.chat ogrenci.chat teenager.chat 14-19 yaslari.liseli chat.chat 20-25 yaslari universite chat.chat 26-35 yaslari.chat 36-45 yaslari.chat 45-55 yaslari.chat 55 ve üstü yaslari.chat ortaokul.chat cocuk.chat liseli.chat bedava sohbet lisesi..bedava sohbet.chat ask serhoslari.arkadas ariyorum istanbulda chat.arkadas ariyorum izmirde chat.arkadas ariyorum bursada chat.arkadas ariyorum ankarada chat.guzel chat sayfasi.chat.chat.turkce chat.
sohbet.ask yuvasi.sohbet.arkadas bulma.sohbet.bursa sohbet.istanbul sohbet.izmir sohbet.ankara sohbet.sohbet kanallari.java sohbet.sohbet mekani.sohbet mirc.sohbet irc.sohbet google.sohbet ogrenci.sohbet teenager.sohbet 14-19 yaslari.liseli sohbet.sohbet 20-25 yaslari universite sohbet.sohbet 26-35 yaslari.sohbet 36-45 yaslari.sohbet 45-55 yaslari.sohbet 55 ve üstü yaslari.sohbet ortaokul.sohbet cocuk.sohbet liseli.sohbet bedava sohbet lisesi..bedava sohbet.sohbet ask serhoslari.arkadas ariyorum istanbulda sohbet.arkadas ariyorum izmirde sohbet.arkadas ariyorum bursada sohbet.arkadas ariyorum ankarada sohbet.guzel sohbet sayfasi.sohbet.sohbet.turkce sohbet.chat.ask yuvasi.chat.arkadas bulma.chat.bursa chat.istanbul chat.izmir chat.ankara chat.chat kanallari.java chat.chat mekani.chat mirc.chat irc.chat google.chat ogrenci.chat teenager.chat 14-19 yaslari.liseli chat.chat 20-25 yaslari universite chat.chat 26-35 yaslari.chat 36-45 yaslari.chat 45-55 yaslari.chat 55 ve üstü yaslari.chat ortaokul.chat cocuk.chat liseli.chat bedava sohbet lisesi..bedava sohbet.chat ask serhoslari.arkadas ariyorum istanbulda chat.arkadas ariyorum izmirde chat.arkadas ariyorum bursada chat.arkadas ariyorum ankarada chat.guzel chat sayfasi.chat.chat.turkce chat.
sohbet.ask yuvasi.sohbet.arkadas bulma.sohbet.bursa sohbet.istanbul sohbet.izmir sohbet.ankara sohbet.sohbet kanallari.java sohbet.sohbet mekani.sohbet mirc.sohbet irc.sohbet google.sohbet ogrenci.sohbet teenager.sohbet 14-19 yaslari.liseli sohbet.sohbet 20-25 yaslari universite sohbet.sohbet 26-35 yaslari.sohbet 36-45 yaslari.sohbet 45-55 yaslari.sohbet 55 ve üstü yaslari.sohbet ortaokul.sohbet cocuk.sohbet liseli.sohbet bedava sohbet lisesi..bedava sohbet.sohbet ask serhoslari.arkadas ariyorum istanbulda sohbet.arkadas ariyorum izmirde sohbet.arkadas ariyorum bursada sohbet.arkadas ariyorum ankarada sohbet.guzel sohbet sayfasi.sohbet.sohbet.turkce sohbet.chat.ask yuvasi.chat.arkadas bulma.chat.bursa chat.istanbul chat.izmir chat.ankara chat.chat kanallari.java chat.chat mekani.chat mirc.chat irc.chat google.chat ogrenci.chat teenager.chat 14-19 yaslari.liseli chat.chat 20-25 yaslari universite chat.chat 26-35 yaslari.chat 36-45 yaslari.chat 45-55 yaslari.chat 55 ve üstü yaslari.chat ortaokul.chat cocuk.chat liseli.chat bedava sohbet lisesi..bedava sohbet.chat ask serhoslari.arkadas ariyorum istanbulda chat.arkadas ariyorum izmirde chat.arkadas ariyorum bursada chat.arkadas ariyorum ankarada chat.guzel chat sayfasi.chat.chat.turkce chat.
sohbet.ask yuvasi.sohbet.arkadas bulma.sohbet.bursa sohbet.istanbul sohbet.izmir sohbet.ankara sohbet.sohbet kanallari.java sohbet.sohbet mekani.sohbet mirc.sohbet irc.sohbet google.sohbet ogrenci.sohbet teenager.sohbet 14-19 yaslari.liseli sohbet.sohbet 20-25 yaslari universite sohbet.sohbet 26-35 yaslari.sohbet 36-45 yaslari.sohbet 45-55 yaslari.sohbet 55 ve üstü yaslari.sohbet ortaokul.sohbet cocuk.sohbet liseli.sohbet bedava sohbet lisesi..bedava sohbet.sohbet ask serhoslari.arkadas ariyorum istanbulda sohbet.arkadas ariyorum izmirde sohbet.arkadas ariyorum bursada sohbet.arkadas ariyorum ankarada sohbet.guzel sohbet sayfasi.sohbet.sohbet.turkce sohbet.chat.ask yuvasi.chat.arkadas bulma.chat.bursa chat.istanbul chat.izmir chat.ankara chat.chat kanallari.java chat.chat mekani.chat mirc.chat irc.chat google.chat ogrenci.chat teenager.chat 14-19 yaslari.liseli chat.chat 20-25 yaslari universite chat.chat 26-35 yaslari.chat 36-45 yaslari.chat 45-55 yaslari.chat 55 ve üstü yaslari.chat ortaokul.chat cocuk.chat
kaynakta bunları gördüm. :)

Sonuç olarak, sitede iyi adına bir şey yok.

werci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site yazı namına bişi yok sadece chat odalarının adı var. Google bir şekilde beni bulmasını sağlamak lazım dimi.. Zaten onlar siteyle alakasız şeyler değil chat,sohbet,arkadaş bulma vb..

T

tahtakale

Misafir
Siteyle alakalı şeyler site üstünde olur, toprak altında değil!
Buna atalarımız hile diyor, millet google'a içerik diyor :)

werci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mutlaka haklısın ama sence görüntü bozulmaz mı ? yani sonuc olarak aramalarda spam değeri taşımadığına eminim.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@werci neden okuyan ile cevap yazan sayisini oranlamak istedigini soylermisin ? 30 kisi okumus ise 40 kisi cevap yazsaydi buraya neden 30 kisi okumusta 40 kisi cevap yazmis ( bu imkansiz gerci ama ) dermiydin ?

werci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
niye kıyasladığımı söyleyeyim çünkü yapılacak şey cidden basit(bence) denecek şey "iyi" yahut "kötü" demek... Tabii senin dediğin gibi bişi olsaydı "eyvallah" derdim başka ne diye bilirim ki ? Sonuçta kim yorumu fazla konusu olduğundan yakınır ki ? akıl var nizam var dimi ama..

Hocam(@KerneL32) sende bunu sormuşsunda bi fikrini söylememişsin yahu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5