İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ideal hosting tekiler numaralarını vermiyorlar ..

ovural

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rapidswitch teydi makinamız ..

bize rapid switch ten hizmet alan yardımcı olabilecek birisi var mı ..

yada bu ideal hostingteki fazlı yada aşkına ulaşabilecegim telefon numaralarını bilen varmı ?

ticket lara cevap vermiyorlar ...

ovural

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
% 100 müşteri memnuniyeti vs. hikaye .. .

internet sayfalarından yazdıkları

"İDeal Hosting olarak bizim için destek saatlerce cevap bekleyebileceğiniz bir email adresi değildir. "

cümlesinin aksine her ciddi problem yaşadıgımda çözümü bırak cevap verme noktasında bile 2-3 saat vakit geciyor ..

su an saat 14.38 ve yaklası 12.30 tan bu yana server ım calısmıyor ... bir şekilde cep telefonunu buldum ama lütfedip acmıyor Fazlı bey ..

üstüne üstük arka arka ya aradıgımda telefonu suratıma kapatıyor ..

ideal hostingten ile ilgili en kısa sürede taşıyacam server ı ..

bu firma ile calisacaklarda bu yazdıklarıma dikkat etsinler ...

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Bundan 3 sene önce çalışmıştım o zamanda telefonlara yanıt pek fazla verilmezdi fakat zaten Fazlı telefonla destek diye birşey demiyordu, ticket ile destek vardı, gerçi o zaman MSN üzerinden de destek vardı ama şimdi kalkmış sanırım.

Bundan sonra hizmet alacağın yere ilk işin telefonla destek var mı sorusunu sormak olsun dostum.

ovural

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bundan 3 sene önce çalışmıştım o zamanda telefonlara yanıt pek fazla verilmezdi fakat zaten Fazlı telefonla destek diye birşey demiyordu, ticket ile destek vardı, gerçi o zaman MSN üzerinden de destek vardı ama şimdi kalkmış sanırım.

Bundan sonra hizmet alacağın yere ilk işin telefonla destek var mı sorusunu sormak olsun dostum.

saat 16.04 hala hareket yok .. bi ara geldi gitti ..

artık dilimiz yandı üfleyerek yeriz ..

Internet-Bilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence zorunlu olmadıkça yurt dışı lokasyon hizmeti alınmamalıdır.

Artık şartlar Türkiye 'de daha makul ve iyi. En azından DC yada Virtual DC ile irtibata geçebilirsiniz. Ve en önemlisi GSM değil Sabit Telden destek vermeleri.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Bencede güvenlik nedeniyle telefondan hizmet verilmemesi lazım.
En güzel destek sitedeki kayıt email ile mail yollamak.

Güvenlik v.s bana hikaye geliyor açıkcası, kısıtlamalar getirirsin telefonda destekte, mesela tel. destek ile şifre resetletilemez v.s fakat adamın makina down olmuş tabikide bunu telefonda söylüyebilir bunda güvenlik ile ilgili birşey olduunu düşünmüyorum.

Yeterki hizmet vermek istiyenlerin canı istesin : )

TeknoServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 ay'a yakın idealleyim hiçbir problemin yok. Gayette etkili destekleri mevcut. Mail attığım vakit makinaları tek tek kendileri düzelttiklerine şahit oldum. Eklenti bile kurdu adamlar :) 100Mbit Full Duplex hat vermeleride ayrı bir güzel.

Saygılarımızla
TeknoServers

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
aslında ovural arkadaşın sitemine hak veriyorum,

buna rağmen bende 2 senedir idealhost ile çalışıyorum, sunucuları sorunsuz sadece arada 2kere kesinti oldu,

bence bıkmadan ve uslübunu bozmadan "destek sayfasından" ısrarla iletişime geçerse sonuça ulaşacağını biliyorum,

biraz ağırlar kabul ediyorum, 100 üzerinden puan verirsem idealhostinge benden 95 puan alır,

tabii ovuralın yazdıkları tek taraflı bir anlatım oldu, isterdim ki bir i.h çalışanı buradan da iletişime geçsin, ovural'ı rahatlatsın :)

ovural

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 ay'a yakın idealleyim hiçbir problemin yok. Gayette etkili destekleri mevcut. Mail attığım vakit makinaları tek tek kendileri düzelttiklerine şahit oldum. Eklenti bile kurdu adamlar :) 100Mbit Full Duplex hat vermeleride ayrı bir güzel.

Saygılarımızla
TeknoServers

ya geç bunları kardeşim ..

birisi önerdi senin dedigin gibi çok iyi hizmleri vs. var .. mail attıktan 2 saat sonra cevap veriyorlar 2 saat sunucu kapalı kalıyor .. hemde tam ogle vakti ..

problemin olmadıgı zamanda destek olsa ne olur .. asıl ciddi problem oldugunda destek saglam olmalı ..

dün saat 17 gibi anca düzeldi sunucu bu sabah itibari ile gene yok ..

kvm istedim bari ben birşey yaparım diye .. verdikleri kvm de calısmıyor :..

güvenlik diyenler hangi mantıkla diyor ... gidip adamın topuklarına sıkmayalım diyemi ... :D

ovural

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında ovural arkadaşın sitemine hak veriyorum,

buna rağmen bende 2 senedir idealhost ile çalışıyorum, sunucuları sorunsuz sadece arada 2kere kesinti oldu,

bence bıkmadan ve uslübunu bozmadan "destek sayfasından" ısrarla iletişime geçerse sonuça ulaşacağını biliyorum,

biraz ağırlar kabul ediyorum, 100 üzerinden puan verirsem idealhostinge benden 95 puan alır,

tabii ovuralın yazdıkları tek taraflı bir anlatım oldu, isterdim ki bir i.h çalışanı buradan da iletişime geçsin, ovural'ı rahatlatsın :)

arkadaşım 5 yıldan beri calısıyorum birçok dc ile .. kimsenin ismini zikretmedim .. farkında iseniz 15 gün önce bi konu actıgımda da isim vermedim ..

ama dedigim gibi .. destek problem cıktıgında destek verebiliyorlarsa destektir ..

su saat itibari ile saat 10.44 ve 3 saattir gene sunucu yok .. ve arkadaşlara ulaşamıyorum ..

ticket a yazıyorum ama cevap gelmedigi zaman ne olacak ? bekleyecekmiyiz böyle ?

ovural

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saat 13.27 .. sabahtan beri server yok ..

hdd sorun var ise değiştirin 1-2 saat daha bekleyelim yeni sistem kurun gerekirse .. diyoruz verilen cevap

Merhaba,

İnceleme devam etmektedir, süre olarak bişey söylemek yanlış olur.

neyin incelemesi anlamadım ...

ovural

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saat 17.34 hala server calismiyor ..

arkadaşlar yaklasik 2 saattir ticket lara cevap vermiyorlar ..

böyle firma ile calısırken dikkat edin artık o kadar yazdım ..

ben düştüm siz düşmeyin hataya

ovural

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saat su an itibari ile 19.27 .. hala sistemin aktif degil .. 17.54 gibi arkadaş bana kızıyor .. bu işlem 5 dakikada olmaz 3 saat sürer dedim diye .. bu dedigi 6 saat öncesiydi ..

ve gündüz aralarda bana hdd degistiriliyor yeniden kuruluyor vs. diyorlardı ..
suan itibari ile bana aşağıdaki saçma mesajı atmış ..

Merhaba,

Bugün cumartesi hafta sonu olduğu için ve datacenter hdd değiştirmediği sürece biz mi yaratalım o harddiski? sanırım öyle bir imkansız bişey istiyorsunuz, bakın sanırım sizin anlama gibi yeteneğiniz yok lütfen tekrar ısrar ediyorum ayrı ayrı ticket açmanız sizi ve bizim işlerimizi uzatır, datacenter hdd vermediği sürece 24 saat geçse bile biz oraya hdd sokamayız sanırım durumu izah ettim çok sade bir şekilde şuanda hdd takıldı ve OS kurulum yapılıyor.

ben mi cinsim anlamadım ...

ovural

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son olarak yazıyorum kimseyi sıkmak ta istemiyorum artık ..

http://www.idealhosting.net.tr/support.php

sitelerinde 30 dakika icinde donanım değiştirme garantisi vermiş arkadaşlar ...

Merhaba,

İlk önce sizin nasıl bir insan ile görüşüleceğini bilmeniz gerekiyor, karşınızda sizin arkadaşınız, tanıdığınız yok ahbabınız da yok konuşma tarzınız hiç hoş değil ve siz yanılıyorsunuz HDD olmadığı günlerde oluyor, 2-3 saat tahmini süre datacenterın bize verdiği süre değil,

yani 30 dakika da değişim garantisi donanım oldugunda gecerli bilgilenize sunuyorum ..

orada server ı olan arkadaşlarda dikkat etsinler olaki sunucunuz gümlerse .. olaki cumartesi olursa 2-3 gün beklemek zorunda kalabilirsiniz demek oluyor bu ..

dikkat edin lütfen

odin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
30 dakikada donanım değiştirme garintisi " poundhost.com " zamanında idi sanırım tekrar direk olarak rapidswitch ile çalışmaya başlayınca düzeltmemişler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5