İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İe Giriş Sayfam Değişti Regedit Devre dışı

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
5614.jpg

Arkadaşlar ie giriş sayfası değişmiyor ki tek ie değil mozilla,opera,chrome ve diğer tarayıcılarıda giriş sayfası değişmiş etten okudum regedit'te yapılıor ama regedit'te yukarıda gördüğüüz gibi devre dışı varmıdır bunun bi çaresi?

T

themaniac

Misafir
yaa hocam bu kasma. hic birsey yapamadin mi her yerden kitlenmis mi.
google.com u ac
sonrada anasayfa olarak ayarla. bi de bunu dene. orasi kitli giremiyor olsan. sadece google.com u anasayfa olarak ayarlayi sec. digerini yerine google gecer. e birak o da anasayfan kalsin :D

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
yaa hocam bu kasma. hic birsey yapamadin mi her yerden kitlenmis mi.
google.com u ac
sonrada anasayfa olarak ayarla. bi de bunu dene. orasi kitli giremiyor olsan. sadece google.com u anasayfa olarak ayarlayi sec. digerini yerine google gecer. e birak o da anasayfan kalsin :D

Hocam şimdi http://www.google.com.tr yazıyorum yine aramamotoru.com diye bir siteye gidiyordu lakin konuyu çözdüm şöyle ;

"Kayıt Defteri düzenleme araçlarına erişimi engelle" seçeneğini değiştirmek için (Yönetici olarak otrum açtıktan sonra)
Başlat > Çalıştır Aç kutusuna gpedit.msc yazıp çalıştırın.
Yerel Grup İlkesi Düzenleyicisi penceresinde "Kullanıcı Yapılandırması > Yönetim Şablonları > Sistem > Kayıt Defteri düzenleme araçlarına erişimi engelle"
Kayıt Defteri düzenleme araçlarına erişimi engelle penceresinde "Yapılandırılmadı" seçeneğini seçerek Uygula ve Tamam butonları ile pencereleri kapatın.
ygi1.jpg

kdd1.jpg

Yardım eden etmeyen herkes'e teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5