İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iframe hakkında

FOX Bilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhabalar,

Html bir sayfaya gittigidiyor üye profilinde bulunan "Aldığı yorumlar" bölümünü iframe ile sayfada gösterebilir miyiz?

Profil sayfasının tamamını iframe ile göstermek mümkün ancak sadece aldığı yorumlar kısmını referanslar.html sayfasına nasıl gömebiliriz?

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Bildiğim kadarıyla GG API sağlamıyor. O nedenle sunduğundan fazlasını maalesef alamazsınız. Sanırım yorumları profil sayfasına entegre etmişler. Bu durumda yapabileceğiniz en mantıklı şey minik bir PHP ile buradan datayı ayrıştırıp o PHP'yi iframe ile göstermek olacaktır. Bu PHP'yi bilhassa bot yapan arkadaşlar rahatlıkla yapıp size verebilirler.

FOX Bilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bildiğim kadarıyla GG API sağlamıyor. O nedenle sunduğundan fazlasını maalesef alamazsınız. Sanırım yorumları profil sayfasına entegre etmişler. Bu durumda yapabileceğiniz en mantıklı şey minik bir PHP ile buradan datayı ayrıştırıp o PHP'yi iframe ile göstermek olacaktır. Bu PHP'yi bilhassa bot yapan arkadaşlar rahatlıkla yapıp size verebilirler.

Yorumun için teşekkürler arkadaşım. Bakalım, yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Sayfanın bir kısmını frame şeklinde göstermek istiyorsanız bunu normal html kodları ile yapabilirsiniz. Ancak nasıl yapılıyor hiç bakmadım. Bir yerde gördüğümden söylüyorum.

FOX Bilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sayfanın bir kısmını frame şeklinde göstermek istiyorsanız bunu normal html kodları ile yapabilirsiniz. Ancak nasıl yapılıyor hiç bakmadım. Bir yerde gördüğümden söylüyorum.

Gördüğün yeri hatırlıyorsan link verebilirmisin özelden ?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Malesef hatırlamıyorum, uzun zaman önceydi. Yoksa verirdim zaten.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5