İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iframe ile 1 sayfada 3 reklam

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar,
iframe ile bir sayfa 3 reklam yayınlamak yasakmı? (içerikle alakalı reklamlar) :confused: :confused: :confused: :rolleyes:

B

BEBEX

Misafir
bildigim kadarıyla iframe yasak değil yani sonucta bu üç reklam adsense reklamı olacaksa bir sakıncası olacağını sanmıyorum..

M

Metalirik

Misafir
Google hesabınızda zaten çerçeveli bir menü sunuyor. İframe yapmak yasaktır. Kafasında şüphesi sorusu olan direk kaynağına sorar ve aynı yanıtı alır.
İframe mantığı ile istediğiniz reklamı çıkartıp geliri arttırmak istiyor bir çok kişi falan da filan...

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dediğin gibi yaptım ve google-tr ye şimdi başvurdum. cevap gelnce hepinizle paylaşırım. Hepinize teşekkürler...

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işte yazdığım yazı ve cevabı .... çok kısa sürede geldi otomatik cevapta olabilir. !

Merhaba Cem,

E-postanız için tesekkür ederiz.

Maalesef, AdSense kodu yuvalanmış IFRAMEler ile kullanılmak için optimize edilmemiştir. Bu yüzden, sayfalarınızda bu şekilde gösterilecek reklamlar sayfa içeriğinize tam olarak uygun bir şekilde hedeflenmemiş görülebilir. Lütfen, daha iyi sonuçlar alabilmek için, reklam kodunu direk olarak içerik sayfalarınızın kaynağına yerleştiriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sorularınız varsa, lütfen AdSense Destek sayfasını ziyaret edin (https://www.google.com/support/adsense?hl=tr ). Sorularınıza uygun cevabı bulamazsanız, lütfen bu e-postaya cevap göndermekten çekinmeyin.

Saygılar,

Google AdSense Ekibi

Original Message Follows:
------------------------
From: "KoMiKHaNe.cOm" <[email protected]>
Subject: (SPAM: 5.893) soru ?
Date: Thu, 18 Aug 2005 20:14:18 +0300

Merhaba,
Benim aklıma bir soru takıldı. Bir çok sitede gördüm.
iframe ile bir sayfada birden çok reklam yayınlıyorlar. (içerikle alakalı)
Bu yasak mı? şimdiden teşekkür ederim.

Cem Dulda

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5