İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iFrame olarak açma - yardım !

P

Parae

Misafir
Arkadaşlar ,

Birkaç sitede gördüm Google Adsense'i iframe ile açıyordu ,

bu baya güzel , çünkü istediginiz keywordlerde çıkarabiliyorsunuz ..

bende böyle yapmak istiyorum ..

hesaptan işaretlemem , belirtmem gereken bi durum var mı iframe koymak için ..

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam kodu alınan bölümden "ilan çerçeveli bir sayfada gözükecek" diye bir check var, onu işareledikten sonra frame içinde gösterebilirsiniz..

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
xmlsr in dedigi gibi, adsense kod yaratma sayfasinda "sayfa frame icindedir" diye bir check box var, onu isaretlemen ve kodu tekrar yaratman yeterli olacaktir.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu baya güzel , çünkü istediginiz keywordlerde çıkarabiliyorsunuz ..

Diyelimki sevgi sitesiniz var.Siz frame içindeki kodlar ile hosting reklamları çıkartmayı başardınız.Eger sitenizin içerigi ile uyumlu reklamlara tıklayan olmazsa google pahalı reklamlarını sitenden çeker.Sevgi sitelerine genelde bayan ziyaretçiler geliyor ve sırf pahalı diye hosting reklamları çıkartırsan ve görüntülenme/tıklama oranı belli bir degerin altında olursa google sitenden pahalı reklamları çekiyor.Ucuz ve dandik reklamları çıkartmaya başlıyor.O reklamlarda site içerigi ile uyumlu olmadıgından, tıklanma olmuyor, onlarıda zamanla çekiyor ve genel hizmet reklamları çıkartmaya başlar.

Sonrada google az kazandırıyor diye söylenmeye başlıyor millet.
Bu söyledigim basit bir örnek, demek istedigimi anlamışsındır sanırım.

Saygılar...

P

Parae

Misafir
anladım yoktur , ama ben şuanda google'ın kazandırmamasındanda şikayetçiyim ..

çünkü çook fazla tıklamaya çok az kazanıyorum .. inanılmaz az ...

herkese teşekkürler yardımlarından dolayı,

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bunun sebebi bahsettigim olaydır.
Google pahalı reklamları sitenden çekmiştir.Çok kazanmak için tek konulu siteler şart.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5